Cena tovljenika na tržištu

Спомињу данас на послу, очекује се пад цене товљеника у наредном периоду. Видећемо шта ће бити.
Mozda pokusavaju ali nema robe..A svinje se najvise traze sad u okt i novembru i decembeu
 
Ја ти кажем шта чујем, а све гласније зашто су свиње овако скупе кад је храна јефтина. Писао сам у другој теми да су ми отказивали прасад у пролеће зато што су рачунали на јефтине товљенике од септембра па на даље, које би купили.
 
Očigledno postoji neki poremećaj na tržištu . Danas svratim u par kasapnica koje su poznate po cvarcima ali avaj , kažu nema čvaraka a neće ih ni biti .
Na moje čuđenje i pitanje ima li masti na prodaju , odgovor je istovetan .
Šta ću , svratim u Maxi i kupim Gavrilović mast u kantici ( 599din )
Očigledno su neki parametri promenjeni 1kg masti = 4 litre zejtina ?
 
Očigledno postoji neki poremećaj na tržištu . Danas svratim u par kasapnica koje su poznate po cvarcima ali avaj , kažu nema čvaraka a neće ih ni biti .
Na moje čuđenje i pitanje ima li masti na prodaju , odgovor je istovetan .
Šta ću , svratim u Maxi i kupim Gavrilović mast u kantici ( 599din )
Očigledno su neki parametri promenjeni 1kg masti = 4 litre zejtina ?
Kakva je ta mast iz radnji? Meni nesto ko da gricka pod zubima...
 
Kakva je ta mast iz radnji? Meni nesto ko da gricka pod zubima...
Lagao BiH kad bi rekao da je loša
58596c1493cf947bfa11edac0867c5fa.jpg


Sent from my RMX2155 using Tapatalk
 
То што у малим срединама нема не значи да у београду фали нечега. У продавницама које продају и месо понуда је слаба, сланине нема. То само говори да све иоле свеже меса иде у велике средине. Осети се недостатак живих свиња.
Код мене у фирми мораш да наручиш месо, а радимо са свињама.
 
Nije, uvozili su dosta mesa cena ide dole svake nedelje sad je 270, nedeljkovic je krenuo na 260 ali nije uspeo da pazari nista sad je 270
 
Nazad
Vrh