Cena tovljenika na tržištu

mali paor

Član
Učlanjen(a)
22 Jan 2012
Poruka
659
Privatno ode po 130, sami sebe pojeli. Sreca pa ih nemamo mnogo.

Послато са SM-A310F помоћу Тапатока

Učlanjen(a)
8 Maj 2019
Poruka
46
kod nas je problem što se i te subvencije ograničavaju, ako imamo ozbiljnog proizvođača svinja on je od ministarstva ograničen na 5000 grla u toku jedne godine, druga stvar postoji dosta uslova koje treba ispuniti za subvencije, plaćeni porezi, penziono, i td. Moje mišljenje je da se stočarstvom teško baviti u našoj državi i da je cena koja bi ostala po jednom tovljeniku od 20 eura teško dostižna na ovakve cene žita i malih prasadi

ta Peera

Član
Učlanjen(a)
26 Dec 2010
Poruka
1.661
Sofija 175 din
::novac:: do 30 dana
.......................................
Ovih dana je bilo 3 cene u opticaju kod Sofije od 165 -175 din...... :sta:
Sutra utovar po 165 din

Poslednja izmena:

Misaa

Novajlija
Učlanjen(a)
21 Sep 2017
Poruka
19
Pozdrav, da li je neko prodao tovljenike ove nedelje kako se krece cena?

Послато са SM-A320FL помоћу Тапатока

MOMOSARIC

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
12.757
kod nas je problem što se i te subvencije ograničavaju, ako imamo ozbiljnog proizvođača svinja on je od ministarstva ograničen na 5000 grla u toku jedne godine, druga stvar postoji dosta uslova koje treba ispuniti za subvencije, plaćeni porezi, penziono, i td. Moje mišljenje je da se stočarstvom teško baviti u našoj državi i da je cena koja bi ostala po jednom tovljeniku od 20 eura teško dostižna na ovakve cene žita i malih prasadi
Jel mislite vi kolega da prvenstveno treba drzava pomoci manje ili vece farmere?

Misaa

Novajlija
Učlanjen(a)
21 Sep 2017
Poruka
19
Meni daje 145din kg. Neki natkupac iz Lozovika. Sacekacu jos malo..

Послато са SM-A320FL помоћу Тапатока

Gicko

Novajlija
Učlanjen(a)
2 Jul 2019
Poruka
2
Pazite se te klanice iz Aleksandrovca. Agrostocar je bio naziv a sad kupuju i pod firmom Euro maj. U pocetku sve odmah i glatko ide a onda na odlozeno i ne javljaju se na telefon.

Zoki72

Član
Učlanjen(a)
12 Feb 2012
Poruka
48
Meni kupili bika pre 15 dana. Utovarili u isti kamion sa svinjama. Isplatili ga na vagi,samo pdv na racun. Klanica Agrostocar Aleksandrovac.

Vrh