Cena tovljenika na tržištu

kuka samo menjas... zar Pikaja neisplacuje "redovno"

Pikaja poceo redovno da ispaljuje,obeca a ne dodje da tovari,cak je i on svoje svinj dao Trlicu,kaze nece taj sa Uba da plati vise od 185. Trlic mi je najsigurniji,pare odmah,jos samo kad bi imao visu cenu za kvalitetnije svinje bilo bi super

- - - - - - - - - -

Neki moji Dubljani su u Zminjaku dali,sad vec juce, po 200,ali nisam cuo ko je bio kupac

Da nisu Dugi dali,meni je bio Bosko sto kupuje za Dugu,davao 200 ali 15 dana pare al ja ne mogu toliko da cekam,treba para,a i uslov je bio da vozim svinje u Petlovacu sto mi isto ne odgovara.
 
Jutros bio utovar za Curusku ZZ u Beceju,po 190 pare za sedam dana,a Becejski otkupljivaci otkupljuju po 170 pare za deset dana,meni su platili 19 dan i to uz zvanje,da nisam zvao ko zna kad bi uplatili
 
Ruskovski Kucura juce 208 din/kg.Nazalost pare na mesec dana (bude to i duze,ali isplaceno).
 
Otisla poslednja tura po 175din, ja vise ne tovim ! Od sad sve u prasicima prodajem a u p.m i drzava i svinje !
 
Prodato juce Tomicu 42 kom. 117 kg, po 185 din. pare na racun u toku dana.Ne moze bolje.
 
Poslednja izmena:
Ja sam u ponedeljak prodao po 170+pdv sto dodje 184 pare isti dan na racun.
 
Nazad
Vrh