Cena tovljenika na tržištu

Kod nas nema svinja, danas mi 4 mesara dolazilo, od jednog dobijao 170 din. pare odmah

---------- Poruka napisana u 22:52 ---------- Prethodna poruka je at 22:50 ----------

Ici ce cena jos gore , kome nije hitno neka saceka jos koji dan
Čak sam cuo da se cena pominje i do 170-180 din / kg
Sve u svemu Živi bili pa videli !!! :ppozdrav:
Obistinilo se onih tvojih 170/180 din.
 
sutra utovar djurdjevicu 165

---------- Poruka napisana u 00:25 ---------- Prethodna poruka je at 00:24 ----------

kuka9 koji ti je mesar davao 170 ako nije tajna
 
Jeste uzimao u salasu crnobarskom,placao 170,meni je toliko nudio,ja nisam hteo da dam.

---------- Poruka napisana u 11:02 ---------- Prethodna poruka je at 10:59 ----------

sutra utovar djurdjevicu 165

---------- Poruka napisana u 00:25 ---------- Prethodna poruka je at 00:24 ----------

kuka9 koji ti je mesar davao 170 ako nije tajna
Jedan iz Loznice,kojem stalno dajem, i Cela iz Lesnice.
 
Trazio sam od kupca visu cenu,opozvao sam se na forum kaze nato lik meni da prodam za forum :sta:. Inace u beceju je 140pare za dve nedelje::jako_besan::
 
Kod nas u Macvi najniza cena je 155,pare odmah,to placa Trlic i kupi sve redom ,ne gleda na kvalitet.Cena mora gore i kod vas ,sigurno,za neki dan,ide 1.maj a svinja nema,bar je tako kod nas.

---------- Poruka napisana 21-04-12 u 23:54 ---------- Prethodna poruka je 20-04-12 at 21:48 ----------

prodao danas 13 komada, prosek 120 kg, cena 175, pare odmah, stalni kupac, mesar iz Loznice.
 
Prodao 4 komada po 155 din kg , mislim da sam prosao odlicno jer kod nas nema vece cene od 130 din kg , ali citajuci ove postove izgleda da sam zzz.
 
promena cene tovljenika u Beceju tovario 13kom po 150rsd prosek 106kg mogli bi jos da ostanu ali necu da reskiram
 
Ko ce znati za ubuduce ?!?
Kad prodje 1. maj i Đurđevdan verovatno ce malo opasti traznja i pokusace da malo obore cenu ali i dalje nema dovoljno tovljenika a napolju je trenutno skuplje nego kod nas tako da svasta se moze ocekivati !?!
 
Nazad
Vrh