Cena Suncokreta rod 2018

Veruj mi kad ti kazem da ce nam prinosi kukuruza biti slicni.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
sta ce biti sa cenom suncukretove sacme trenutno se je skuplja od suncukreta trebala bi i ona da padne ili je ovo zemlja Srbija pa je otpad skuplji od sirovine
 
sta ce biti sa cenom suncukretove sacme trenutno se je skuplja od suncukreta trebala bi i ona da padne ili je ovo zemlja Srbija pa je otpad skuplji od sirovine
Pa kad nije taj otpad bio skuplji od osnovnog proizvoda, bitange se dosetile pa su nuzproizvod od psenice, suncokreta, soje ..... nazvali industriski proizvod, eeeej, industriski.

- - - - - - - - - -

Sad cujem, ne znam koliko je tacno, DPS Sabac akontna cena suncokreta 30 din.

- - - - - - - - - -

Sad cujem, ne znam koliko je tacno, DPS Sabac akontna cena suncokreta 30 din.
 
Danas napravio obracun kod Race u Lokvama. Ko je juce prosao na obracun, danas mu je isplaceno na racunu, bez obzira koja je svota novca u pitanju.
Nema korektnijeg i brzeg za isplatu od njega.
Ali na zalost ima i on svoje nedostatke. Ali da ne sirim!
 
Danas napravio obracun kod Race u Lokvama. Ko je juce prosao na obracun, danas mu je isplaceno na racunu, bez obzira koja je svota novca u pitanju.
Nema korektnijeg i brzeg za isplatu od njega.
Ali na zalost ima i on svoje nedostatke. Ali da ne sirim!

Koja je cena bila kod Race ako nije tajna?
 
Voljeni MK, konacna cena 28.5 din sa pdv, prema zadrugama, kazu u skladu sa cenama u okruzenju. Milu majku vam **greška dripacku.:zli:
 
Ne zasluzujemo mi ni 20 din.
Sa prosecnim prinosom od 2000 kg/kj, sa arendom od 200 e/kj i ulaganjem po 1/kj, zarada 0 (NULA)
Napredno, svaka cast takvom umu koji se usudio da zaokruzi
propast svega.
 
Danas pravljene fakture za konačnu cenu suncokreta za firmu Granexport ,cena 28,00 + PDV, cena je konačna i nema doplat, toliko o našem poštenom Koletu.
 
Ne zasluzujemo mi ni 20 din.
Sa prosecnim prinosom od 2000 kg/kj, sa arendom od 200 e/kj i ulaganjem po 1/kj, zarada 0 (NULA)
Napredno, svaka cast takvom umu koji se usudio da zaokruzi
propast svega.

Potpuno se slazem; iz proizvodnje suncokreta sam izaso pre 20 ineku godinu iako sam kupio jos tada adapter za suncokret ali ga visenisam sejao.od tada pa do sada nikad nije imao pristojnu cenu a da je dobro rodio nevidim razlog da ga sejete,svaka cas onima koji su zadovoljni,sledece godine sejace samo zadovoljni profitom na suncokretu ja nevidim drugo objasnjenje.
 
Potpuno se slazem; iz proizvodnje suncokreta sam izaso pre 20 ineku godinu iako sam kupio jos tada adapter za suncokret ali ga visenisam sejao.od tada pa do sada nikad nije imao pristojnu cenu a da je dobro rodio nevidim razlog da ga sejete,svaka cas onima koji su zadovoljni,sledece godine sejace samo zadovoljni profitom na suncokretu ja nevidim drugo objasnjenje.
Sta da kazu oni koji su pomislili da ce da se obogate na suncokretu pa sejali 1500KJ
 
Kao sto smo vec pisali mi u Banatu smo prinudjeni da ga sejemo a tamo gde uspeva soja ljudi su se plasili suse pa udarili suncokret ,kad se sve vrati u normalu bice i bolja cena {mozda} Monopol je zapravo pravi i verovatno jedini problem:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh