Cena Suncokreta rod 2017

Ako je MK izasao sa konacnom cenom od 38 onda treba da vrsimo pritisak i na ostale da bar do te cene doplete kad vec nije veca cena.
 
Ne samo glavni i otkupljivaci su takodje znali konacnu cenu na startu zetve, al eto malo da se manipulise nasim novcima, skoro pa 3 meseca! Neki sa nadom da i zadrze kusur.
 
Neki su znali, zato sto su izasli sa akontnom ceno 38 koja se ispostavila kao konacna, tim potezom su privukli dodatne musterije one slobodnjake...to meni govori da se sve zna vec na startu al se manipulise, i valda je svima jasno da je akontna cena maltene i konacna.
 
Neki su znali, zato sto su izasli sa akontnom ceno 38 koja se ispostavila kao konacna, tim potezom su privukli dodatne musterije one slobodnjake...to meni govori da se sve zna vec na startu al se manipulise, i valda je svima jasno da je akontna cena maltene i konacna.

Bravo Dragane. Tako je bilo i sa sojom. Unapred su znali da ce biti 50 dinara.
 
U pravu si 100%!!Ali,ja nisam takva osoba.Nisam navikao da nekom disem za vratom,iako to zasluzuju jer rade sa tidjim parama.
Neki put je to jedino resenje, znam iz iskustva.
Nisam se cuo sa mojim koperantom 2 meseca u vezi sucokreta, vreme je da se svedu racuni, doplata onoliko koliko sam mogao dobiti na drugom mestu a nisam dao, hteo sam bas njemu dati moju robu, al zato sad ne moze da mi kaze ja placam 36, to kod mene ne prolazi, ako sam ja tebe ispostovao moraces i ti mene il puca tikva.
 
U Padini krajnja cena suncokreta sa 8%pdv od 37-38 dinara , kako na kom otkupnom mestu. Neko gleda ispred sebe a neko i malo dalje, neko će otkupljivati suncokret i iduće godine a neko će samo da posmatra :osmeh:
 
Nazad
Vrh