Cena soje rod 2019

ttp://www.agroservis.rs/files/13.09.%20CENE%20ZITARICA_1.jpg:oops: 34neto +10,7 pdv[mwst] cena nemacka za konvencialnu soja.
 
Jhttp://www.lel-bw.de/pb/,Lde/Startseite/Unsere+Themen/Sojabohnen
Jedan link kako doci do cene nase soje. cen cbot pa premija onda ide fob prevoz ,iztovar itd .Treba google translate posto je na nemackom
 
Kod mene u okruženju negde konačna 35 a negde je 35 akontacija,u Žablju Agroomega plaća 37 akontaciju,uplata legla isti dan!
 
Meni samo nije jasno ta akontna cena posto kod nas akontna 35 a konacna 37. U cemu je caka? Ako uzmem akontnu po 35 znaci to modza ta cena i ostane?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
нема више никакве рачунице држати на лагеру на моју количину пуко 500 евра само да сам продо у октомбру 2018 а где је сикирација
 
Djubrad iz MK tj. Victoria grupe slagali i pokrali poljoprivrednike tako što su akontnu cenu od 35 dinara proglasili konačnom. Nema veze treba im za lekove eto im volimo mi da pomognemo.
 
Moja soja završila u Uljarice Bačka(otkuplivač nema dovoljno prostora).Stigli uslovi:isplata 38 ili lager tj. ulaz, izlaz ,mesečni,.. tako da bi u aprilu cena od 42 rsd bila jednaka 38 .To je OK ali da je rečeno pre predaje (do sad lager nije obračunavan) Uzeo pare i više sreće sledeći put ::lose::
 
Nazad
Vrh