Cena soje rod 2016

Da ova drzava stane iza svojih poljoprivrednika jer je trenutno samo oni odrzavaju u zivotu onda bi sve te pedere koji trenutno placaju soju samo 50 din trebala da hapsi i odmah ih salje u corku zbog ocigledne pljacke!
Ovako nikom nista! Malo meni malo tebi a njih ko j...!!!
 
Sa jedno par miliona evra, naših novaca ...
Šteta da gospoda milioneri ekstraprofiteri propadnu...
 
Uh, kod nas samo 55. Juce sam pitao.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Cene su bez pdv-a
08.08.%20CENE%20ZITARICA_0.jpg


Ehh, da sam znao!:osmeh:
 
Ej da mi je onih osamdesetak tona što promunta jesenas .::novac:: . Sve kao tješim se , moralo se prodati , razduživati i slično , ali nije baš moralo .
 
100 t prodao sam po usranih 49 din u Maju! Ali ne kajem se posle prodaje! Nego kao i svako ljudsko bice kad razmisljam da sam mogao izdrzati do sad a da je sad prodam onda malko te pecka!:osmeh:
 
Jbg ja se rugam ovima sto po ceo dan vise po kladionicama a ni ja nisam bolji.Dajem gotovinu za veresiju cuvam robu i cekam cenu,a nekad bude i manja nego u vrsaju!
 
Митин млин, Шид плаћа соју 50 динара, срамота. Само чекам да ме позову и да кажу да је морам продати или да је извучем, а и ту ће да направе себи ценицу за смештај исте. Како год окренеш најебасмо сви од реда....
 
Kod nas može uz skidanje 6%. A cena je sad 58 din. Šta uraditi, prodati za 58 ili odreći se još 6% i kockati se?
 
Ne može hitno, tek u ponedeljak. :haha:



Je l' ima neko pojma koliko je na berzi bila soja danas?
 
Nazad
Vrh