Cena semenskog kukuruza

Jel zna neko sta je sa poljoapotekom Agrina iz panceva? Narucio sam seme kod njih,trebao u ponedeljak da idem po seme,medjutim niko mi se ne javlja na telefon vec 4 dana,ni na fix ni na mob. Jel zna neko sta je u pitanju? mica967 cujem i neka firma isto se zove agrina(valjda) iz golubinaca ima seme povoljnije malo,jel znas nesto o tome.... Ako me ovaj iz panceva zavrne da pogledam onda u toj radnji...
 
Kako sam cuo , ne zvanicna informacija je da je apoteka Agrina zatvorena , do daljeg , tako mi rece drug koji je danas bio ispred apoteke i kaze zatekao je prazne rafofe i zakljucana vrata...
 
Kako sam cuo , ne zvanicna informacija je da je apoteka Agrina zatvorena , do daljeg , tako mi rece drug koji je danas bio ispred apoteke i kaze zatekao je prazne rafofe i zakljucana vrata...
Ako si mislio na apoteku Agrina preko puta pijace u Pancevu onda je ta poljoprivredna apoteka zatvorena vec duze vreme,bar par meseci!!
 
Ako si mislio na apoteku Agrina preko puta pijace u Pancevu onda je ta poljoprivredna apoteka zatvorena vec duze vreme,bar par meseci!!

Ja se cuo sa covekom u petak,rekao mi da dodjem po seme(zp i pioneer),ali mu nije stigla syngenta,kao trebala je u ponedeljak stici pa da ne idem dva puta sve cu uzeti u ponedeljak... Kad ono cvrc od ponedeljka do danas niko se ne javlja,sad nisam pametan dal da cekam,do sledece nedelje ili da trazim na drugom mestu...
 
U Subotu ja sam se cuo sa Vojkanom vlasnikom i posto je bio u guzvi ja sam mu predlozio da ga zovem ili da me nazove u Ponedeljak. Ali... sta se desilo nemam pojma. Jednostavno ne javlja se ni na mob. ni na fiksni!!!
 
Раније сам куповао семе унапред,а од пре две године пред саму сетву купујем и по повољнијој цени, синџенту узимам стално на истом месту а зп има свуда, трговина је чудо.
 
Jel moze neko da mi kaze gde ima u kojoj apoteci da neko drzi i zp,syngentu i pioneer a da je korektan sa cenama? Ja sam iz Ugrinovaca (opstina Zemun),pa ako neko zna neku radnju u okolini(Surcin,Dobanovci,Vojka,Golubinci,Pazova...) da ima pa ako moze da mi posalje neki kontakt. Moze i na pp... Od agrine izgleda nema nista... Hvala unapred...
 
Božovićeva apoteka je AGROS :ppozdrav:a kod vojislava sam i ja uzimao seme baš sam danas prošao pored radnje i stvarno je zatvorena ja sam čuo priče da je on muljao nešto e sad ko će ga znati šta se tu desilo :sta:
 
Evo cene pionira kod nas u jednoj apoteci
fotografija13201.jpg

fotografija13211.jpg
 
Znao sam ja sta ti hoces...

Da dodam samo da je jos Pako tretiran 5000din/sj
A DKC hibride samo po narudjbini.
 
@dzonyboy
Napisi lepo da si iz Ugrinovaca,savet nista zlonamerno.....Najveci izbor bi trebalo da bude u Staroj pazovi,probaj u Rataru,mozes i na centru Surcina,zar nema kod Popovica kod tebe u selu?
 
Jel moze neko da mi kaze gde ima u kojoj apoteci da neko drzi i zp,syngentu i pioneer a da je korektan sa cenama? Ja sam iz Ugrinovaca (opstina Zemun),pa ako neko zna neku radnju u okolini(Surcin,Dobanovci,Vojka,Golubinci,Pazova...) da ima pa ako moze da mi posalje neki kontakt. Moze i na pp... Od agrine izgleda nema nista... Hvala unapred...

U Surčinu i Šimanovcima imaš poljoapoteke "RAS"koje prodaju izuzetno povoljno ZP seme,takođe u Banovcima poljoapoteke "Hit"su dosta povoljne sa cenama ZP hibrida.Evo nekih telefona: RAS 022/481-572 Hit 022/342-517
 
Nazad
Vrh