Cena psenice 2017. godine

Ajd sad lepo vi koji je imate na lageru zapisite danasnji datum i savet trgovaca pa bas da vidimo do momenta prodaje da li su bili u pravu.Da li cena ici gore ili nece.Ja sam moju prodao jesenas pa i ne pratim mnogo novu cenu.
 
Polako ljudi,polako.Do žetve ima još dosta vremena i vremenskih prilika.Kada bude u silosu možemo da pričamo o prinosima.
 
danas prodao sve sa lagera po 17 din...
jebi ga trebaju pare za setvu
ali nece vise ovako da se cuva na lageru......
 
Stara tetka dobija 20 tona pšenice godišnje za arendu. Pošto se tetka ne razume nekako je palo na mene da vodim računa o tom žitu tj. da ga prodamo kada bude pravi momenat. I pošto se ja razumem ko Marica... na lageru stoji sva pšenica od 2013 do 2017....140 tona. Sve nije dobra cena, biće skuplje, šteta je dati za 17din/kg kada je bila i 27din/kg, itd, itd.
Sreća u nesreći da je lager džaba ali prodaja skladištaru.
Treba mi savet.
Da li da se ubijem sada ili da to odložim još malo ?
 
Stara tetka dobija 20 tona pšenice godišnje za arendu. Pošto se tetka ne razume nekako je palo na mene da vodim računa o tom žitu tj. da ga prodamo kada bude pravi momenat. I pošto se ja razumem ko Marica... na lageru stoji sva pšenica od 2013 do 2017....140 tona. Sve nije dobra cena, biće skuplje, šteta je dati za 17din/kg kada je bila i 27din/kg, itd, itd.
Sreća u nesreći da je lager džaba ali prodaja skladištaru.
Treba mi savet.
Da li da se ubijem sada ili da to odložim još malo ?

ubi tetku :haha::haha::haha:
 
Sutra najverovatnije cu naplatiti psenicu po 17.50din/kg, plasim se vise cekati, da ne ode jos dole pa posle bas jbg, a moze lako i gore otici, pametan uglavnom nemoz bit nikako.
Pre mesec ipo dana sam mogao po 18din, jareko ajd nekaje skocice nesto gore, ipak to slabo ide. Ovako barem na nekoj sredini, pa sad dza il bu
 
Danas mi na silosu nudili 18,30 sa pdv. Ja nedam ispod 18,50. Rece mi direktor da dodjem posle uskrsa tada ce verovatno moci da mi plati to.
 
Nazad
Vrh