Cena malih prasića na tržištu

Opet nema robe ici ce cena opet gore,zovem juce coveka kaze ima sve rezervisano za ovu nedelju po 260din a da ga sacekam jos 3nedelje,ja mu rekoh placam ti 300din/kg odmah ti uplacujem na racun samo mi doteraj ove nedelje kaze on nema sanse nigde ne moze da nadje sve nesto sitno po 50kom.
 
300 din 25 kila sve odradjeno vakcina respi sur cirkon fleks papiri uredni postrojeni i iseceni repovi jebiga neda jeftinije

Послато са 5010D уз помоћ Тапатока
 
ista farma sever backe okolina Subotice broj telefona nemam prasad mi zavrsava sinisa zastupa sauman prevoz papiri ja mu uplatim prasad i kupim hranu odnosno sauman premiks unapred za ceo tov drugacije neda prasad ssva prasad su rezervisana do kraja oktobra fali mu jos 1800 prasadi da popuni ljudima sa kojima saradjuje.
 
cfb55fd089540e147bd405f3ac11c507.jpg

57e9142c1dcfcffd7d6097c1a68e7939.jpg

Kome treba nek se javi na pp,300din plus pdv.Kolicina 50kom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
do 25kg 270din.....grujane super je to sto prodajes uglavnom prasad preko 30kg,kod nas je slabo trziste za takvu prasad
 
Ne nego cu da ih spuštam i da idem u korist svih drugih, nebitno šta meni odgovara, šta ja imam koristi od vece cene prasica kad imam zanemarljivih par desetina krmača

Послато са Coolpad E501_EU уз помоћ Тапатока
 
Da nestace stotine tovljača, i vise niko nece ništa slaviti, moguce

Послато са Coolpad E501_EU уз помоћ Тапатока
 
Pa zamisli se malo kod prvog dela recenice. Sto se tice drugog dela slavlja i tuge uvek ce biti, ali gledaj sta se dogadja, kila zive vage praseta je jednaka sa kilom rostiljskog mesa, Ne ulazim u kvalitet, ali nije logicno.
 
Bas zato sto imas par desetina krmaca. Sutra neces imati kome da prodas prasice.

Sta lupas ?? Nebitno covek koliko ima krmaca da li ima 5 ili 50krmaca,ako uradi redovne vakcinacije prasadi protiv cirkovirusa i mikroplazme moze da izvuce vise od 40+din po kg nego na trzistu,npr sad je trzisna cena 270din i ako uradi vakcinaciju moze slobodno da trazi 330din i dobice tu cenu jer tovljaci traze kvalitetnu prasad i vakcinisana protiv tih respitatornih virusa.
 
Nazad
Vrh