Cena jagode 2018

Kole1974

Novajlija
Učlanjen(a)
28 Apr 2017
Poruka
20
Ne znam nista za cenu ove godine.Zenga je kod mene dobro rodila, planiram sutra da prskam zastitu sa Dionalom i prihranu folijarno sa Calcijumom i amino kiselinama.
Ja planirao danas al me zeznu kisa. aminokiseline,prihrana i swich i aktaru. Kalcijum dao kroz sistem.

vica022

Član
Učlanjen(a)
5 Mar 2013
Poruka
3.026
Danas cena katastrofalno pala jer prijateljica sinoc odnela u otkup u sabac i 130 din cena. Koliko cujem na pijacama jos manje od 100 do 120 . Bice veselo kako je pocelo

Veljasd

Član
Učlanjen(a)
12 Maj 2014
Poruka
65
Ja dadoh u njivi za 220 krupnu i 160 sitniju. Sve mi se cini da nakupci daju lazne informacije o ceni kako bi kupili jeftinije!!

vica022

Član
Učlanjen(a)
5 Mar 2013
Poruka
3.026
Juce je upravo u Varnu i dala rusima ali traze sitniju jagodu a ucenjuju i oni jer velika ponuda bila. Kakvo je stanje na kvantasu Sabac jer sutra berem a i auto mi otkovo

Miloica

Član
Učlanjen(a)
13 Jun 2017
Poruka
515
Ako vam nesto znaci informacija danas na zelenoj pijaci na 7-8 mesta u Kraljevu jagode 200 din-na malo.

Malo sam pazario , primetio sam da ne mirisu uopste ? ( ranijih god kad prodjete tim delom pijace sve

mirise na jagodu ) a i ukus im je onako ,nista narocito . ( valjda ce sledece berbe biti bolje ) :osmeh:

nidza25

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2016
Poruka
54
Velika ponuda danas i juče, napisah i opstoj temi za sat dva 5 6 tone je bilo u katarini na otkupu kod nas je dosta ljudi posadilo prosle godine jagodu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vrh