Cena Jagoda 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam dao u vrbovcu po 200 a zivim na 5 minuta kolima do crnogorca u suvodolu a nisam dao njemu jer covek trazi samo krupne.ja za vrbovac berem velicinu od 4cm najsitnija to ide na dno pa krupne odozgore.
 
Kod Cige jeste, a verovatno je i Fazan u prici!

- - - - - - - - - -

Sad sam dao u Brestovik kod Cige za 230. Inace je od 200-240, mada ja tu za 240 nisam video a moja je TOPP!!
 
Da li neko ima njegov kontakt, u Kragujevcu ne mogu da nadjem da prodam ni za pribliznu cenu, a imam jagodu stvarno ekstra kvaliteta, isplati mi se vise da vozim jagodu tamo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam prekjuce prvi put vozio jagodu na otkup,u PDM-u Agro Fruit u Maloma Orasju su placali 220 ali rekose mi da je moja prezrela za njih pa sam je prodao u Udovicama preprodavcima po 180..Danas sam bio placaju od 140 do 160..pale su cene dosta.Svakako hvala svima na pomoci i informacijama dosta je znacilo meni kao pocetniku.
 
Danas na pijaci kupio jagodu po 100 din...pitam u cemu je falinka,kaze mi covek nista samo je uzgajana na pesku i prljava je ....i nije bilo kvarne uopste, krupnoca mesano velike srednje ,male nije ni bilo...inace na dostaa mesta bilo po 130 din
 
Znaci ponovo ide gore. Ja u Selenci predao po 210,

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Danas je subota uvek nabibere cene na kvantasu subotom jel je subota udarni dan na pijacama pa ode mnogo vise robe.

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh