Cena jagoda 2014.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa dobro ,ovde valjda pisemo kolka je cena ,a ne koilko je ko zaradio i nabro.Ja sam jednog lika sto mi je radio prosle godine napusio i dao mu otkaz zbog toga.Covek svako vece stavljao na svoj FB kolko je nabrano i po kojoj ceni je prodato ,jos uvek malo slaze ,ako je prodato za 100din on napise 130din.kompleksi.Bar da su tih par hiljada evra neke velike pare ,vec sica ,al valjda covek nije video nikada par stotina hiljada dinara.
 
Pa dobro ,ovde valjda pisemo kolka je cena ,a ne koilko je ko zaradio i nabro.Ja sam jednog lika sto mi je radio prosle godine napusio i dao mu otkaz zbog toga.Covek svako vece stavljao na svoj FB kolko je nabrano i po kojoj ceni je prodato ,jos uvek malo slaze ,ako je prodato za 100din on napise 130din.kompleksi.Bar da su tih par hiljada evra neke velike pare ,vec sica ,al valjda covek nije video nikada par stotina hiljada dinara.

Ne razmišljam u tom smeru i jako mi je stran taj prizemni način shvatanja stvari. Škljocnuo sam na papir koji sam dobio na vagi ne razmišljajući da bi neko mogao u tome da vidi nešto loše (da ima iskompleksiranih). Ovde sam da pomognem, ako i koliko mogu u svakom smislu. No, dobro. Promenjen prethodni post. Izvinjavam se ako je nekog povredio na bilo koji način.
 
Jutros u Nemackoj kod Muchena kod jedne prodavnice na tezgi video cena 5,80 evra kg.
 
Evo ja cu im dati upola cene... akcija :)

Zasto bi mi razmisljali o otvaranju drugih trzista ,a kamoli poradili na tome i prodaval po 1.5e i vise kad braca nasa rusi kad nam plate 140 din i manje mi se udaramo nogom u guzicu.Ma nista bre bez brace nase ,ne treba pomisljati na druga trzista.

BTW meni je upravo utovaren kombi sa termokingom i krece za Crnu Goru.
 
Realno bice dobro ako prosek na kraju bude 100din ,sto se iskreno nadam ,tacnije da to bude najniza prosecna cena.
I nadam se da ce od sledece godine da se otvore i neka druga trzista ,u CG na primorju 4e kg jagoda.
 
Kuuree jesi li sam organizovao izvoz ili je kupac došao po njih?
 
Na otkupu cena kod nas ide od 100-120 zavisi od kvaliteta,sitnija valjda 80 nisam siguran.Pocele su sa radom jos 3-4 hladnjace od juce pa ce valjda i cena biti veca,na pijaci 130-150 i slabo ih ima svi nose na otkup.
 
pozdrav.ja sam do juce prodavao od kuce I sa kraja njive za 200...ja imam samo 7000 sadnice albe tako da mogu sve sam da prodam na malo.al vec danas zena mi kaze pijaca puna preprodavaca..pa prodaje za 180..videcemo do kraja dana sta ce biti.....do 150 dinara cu biti prilicno zadovoljan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh