Cena herbicida, insekticida i fungicida u vašem kraju

Ako moze jedno pitanje? :) Naime, prosle godine sam prskao sa Equip-om i bio sam prezadovoljan, kupovao sam litarsko pakovanje i odradio je posao strahota dobro... Komsija je kupovao to desetolitarsko pakovanje i nikako mu nije uspelo prskanje. Da li to ima neke razlike u pakovanjima od 1l i 10l. U principu ne bi smelo al ajde da pitam dal je neko iskusio slicno nesto ? :)
 
pa nebi trebalo da bude razlike ali je poznato da ima i lažnjaka kante i etikete KAO original ali u kanti ko zna šta je to je poznata stvar

inače kupovao sam CALISTO cena 10800 litar a 2950 je 0,25l kao i 2490 takođe 0,25l SasaK skupo si placao calisto to mora da si kod rajića kupovao
 
Ako moze jedno pitanje? :) Naime, prosle godine sam prskao sa Equip-om i bio sam prezadovoljan, kupovao sam litarsko pakovanje i odradio je posao strahota dobro... Komsija je kupovao to desetolitarsko pakovanje i nikako mu nije uspelo prskanje. Da li to ima neke razlike u pakovanjima od 1l i 10l. U principu ne bi smelo al ajde da pitam dal je neko iskusio slicno nesto ? :)
Ko zna kako je mesao hemiju,da li je dovoljno vode koristio,da li je po rosi prskao ili po 30+ stepeni....u prskanju ima xxxx mogucih razloga neuspeha.
 
Ako moze jedno pitanje? :) Naime, prosle godine sam prskao sa Equip-om i bio sam prezadovoljan, kupovao sam litarsko pakovanje i odradio je posao strahota dobro... Komsija je kupovao to desetolitarsko pakovanje i nikako mu nije uspelo prskanje. Da li to ima neke razlike u pakovanjima od 1l i 10l. U principu ne bi smelo al ajde da pitam dal je neko iskusio slicno nesto ? :)
E al me sad uteši,ja se upravo vratio sa prskanja i baš sam koristio ta 10-litarska pakovanja.
 
hehehe ajde ne sekirajte se bice dobro :D Ne znam sta da kazem, to je njegovo zapazanje, kaze nece nikad vise ta velika pakovanja.. A kupljena su u radnji gde sam ja kupio litarska zato sam i pitao.. Moguce je sto robert kaze da je zezno nesto prilikom prskanja :)
 
eu4hlz.jpg
[/IMG]Pa neznam,meni pakovanje izgleda sasvim OK e sad ili je taj tvoj komšija nešto zezno ili ovi banditi prave dobre kopije.
 
Poslednja izmena:
@pidikanac nije kod rajica,u apoteci pored rajiceve,agromond,nisam ga ja uzimao,samo sam cenu video,uzeo sam eqvip!
@danijella Ja mislim da je kod mene etiketa oko celog balona,videcu sutra,nisam siguran.
 
Kod mene je etiketa oko celog balona,i na sve cetiri strane pise po nesto,ko ce ga znati,videcemo kad isprskamo!
 
ne želim nikoga da plašim ali danas plastičari prave kante kakve god hočeš a grafičari etikete kao i originalne ja lično prvo mejlom ili telefonom zovem direktno predstavnike preparata koi želim da kupim i pitam gde u Pančevu mogu da nabavim njihov proizvod odnosno koga oni snabdevaju i tamo odem i kupim tako na primer kada sam trežio Galenikin pozitron rekli su mi da ga ima ( a meni naj bliže ) u Gaju dali mi br.telefona ja zvao proverio itd.
 
Da li i gde se u Novom Sadu moze kupiti Monsoon active? Ili okolina Novog Sada do 15 -20 km? U rumi sam ga trazio i nigde ga nisam mogao pronaci ni u jednoj jedinoj radnji...
 
Nazad
Vrh