Cena goriva

Druže, pošto gledaš u šolju .... ;) ?
Ili je ova vlast postala toliko predvidiva, k'o ringišpil ...

https://www.b92.net/biz/vesti/srbij...-dozvolicemo-izvoz-psenice-u-albaniju-2121762
Ma predvidivi,juce smo sekli drva i zezamo se otac srecom uzeo pre desetak dana gorivo u kantici za motorku i kultivator. Pricamo kako ce nadrljaju na pumpama radnici jer njih napadju i bas kazemo ovaj ce da izadje i kaze evo ja sam Mojsija može sad u kanistere

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Dobre vesti jutros stižu sa tržišta "crnog zlata". Cene nafte su u dobrom minusu. Vrednost barela na londonskom tržištu jutros je 109 dolara, što je pad od 3,55 odsto. Istovremeno se barelom na američkom tržištu trguje po skoro četiri odsto nižoj ceni odnosno po 105 dolara
 
Ma predvidivi,juce smo sekli drva i zezamo se otac srecom uzeo pre desetak dana gorivo u kantici za motorku i kultivator. Pricamo kako ce nadrljaju na pumpama radnici jer njih napadju i bas kazemo ovaj ce da izadje i kaze evo ja sam Mojsija može sad u kanistere

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Ja hteo danas da uzmem za testeru kad kazu mora testera na pumpu i da se sipa u nju i stvarno jedan covek dolazi i sipa prvo benzin pa ulje.Jel to normalno?
 
Ljudi, samo pokazuju “ej, možemo i ovako da vas ka.amo”. Mislim, čisto da se zna ko vedri a ko oblači nebo nad Srbijom….
 
Нека моја луда теорија да наш председник зна до када ће трајати ово срање између Украјине и Русије. Све ми мирише због замрзавања цене н. деривата и кад срање прође он ће изнедрити са изјавом о његовој мудрости и како је сачувао народ од поскупљења трте-мрте и, осталих глу. пости. Ево у 20 марки да је тако.
 
Isto mislimo, bas danas pricam istu pricu zeni, reko aj po neku paru da ce da bude tako i ona pristala, kaze i ako ona izgubi ima da mi uzme kintu, obrni okreni ja bez love, sve zbog nekih fiks ideja, bolje da sam cutao😂😂😂
 
jel ovako tekao razgovor?

Znaš ono što je Vučić neki dan zabranio izvoz pšenice, točenje goriva u kanistere itd?
- Da.
- E danas je sve to opet dozvolio.
- A što? Je l' se nešto desilo?
- Jeste, desilo se to da je jebeno poremećen.
- A, pa onda je sve jasno...

on ne da nema pojima kada ce ovo da stane nego aj zdravo...u totalnom je rasulu i sada kao sto to uvek radi,svaki dan sa tv-a seje strah i paniku jer nezna i nema pojima sta radi
 
Deo poruka o politikanstvu je obrisan, pošto je tema cena goriva, a ne neke desete stvari.
 
pala na 97.03 i ocekuje se dalji pad
juce 103$
naprimer 8 marta je bila 123.8$
1$ je 107rsd
1barel je 159 litara
 
Nazad
Vrh