Cena goriva

Pa gazdinstvo u pdv-u. Pa bi platio preko računa i fakture...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Ja sam pitao pre par godina kad sam usao u pdv i nije bilo opcije da platis preko racuna vec samo da tocis na pumpi i izdaju ti gotovinski racun. Ukoliko i platis sa karticom koja je vezana za racun gazdinstva to se i dalje vodi kao gotovinsko placanje i izdaje ti se gotovinski racun.
Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 
Ne to. Na ove njihove... Sad sam bio na pumpi da pitam. Ne može na fakturu. Može da se sipa 3 x 60 litara na dan...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Pre neki dan sam kupovao gorivo. Moze na jednu karticu 3x da se sipa. 3x60 lit ili 3x pa koliko stane u rezervoar ili ako je velki rezervoara onda 3 x 465 lit tj za 99.000 din jer na toj cifri se zaustavlja pumpa. Litraza do 99k din zavisi od trenutne pune cene goriva jer pumpa racuna po toj ceni.
 
Kod nas takodje 3×60 lit na dan, jedan sa Leksionom na pumpi sipa a 200 metara dalje stoji sa kockama i istacu iz kombajna u kocke i tako tri puta sipaju po pun rezervoar...
 
Znaci ne blokira kartica nego blokira njihov mozak.. Da potvrdim samo, i u okolini Smedereva takodje 3x60 i to kazu 60l na svakih pola sata ali kad poznajes nekog sa pumpe onda moze i 180l za 5 minuta...
 
Pisete malo cudno ali cinjenice od pre 1sat izgleda ovako 3x60 lit dnevno na agro karticu ako placate gotovinom mozete odmah sipati svih 180 lit ako karticom prekidate na 60 lit placate pa ponavljate.To sam sad iskusio
 
To na jednoj pumpi a ako odes na drugu? Jel daju opet na agro karticu?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pa jedva jednu pumpu imamo na 10km ovo su zabiti krajevi, dok se kod nekih dele bodovi na ruralne sredine.Moja sreca da nisam veliki potrosac tako da se snalazim,ipak su hobisti u prednosti
 
@kalman 58 kod nas placanje nije bitno to je maksimalna litraza i to je to. Takodje i nije bitno na koliko pumpi odes imas 3 puta da sipas po 60litara u roku od 24h, oni gledaju po kartici a ne na kojoj pumpi sipas.
 
Nazad
Vrh