Brusnica

omegapn

Član
Učlanjen(a)
7 Feb 2010
Poruka
66
Lokacija
Параћин
Jesenas sam posadio 6 sadnica brusnica da vidim kako će da uspeva kod nas. Da li je neko već sadio i koja su mu iskustva .
 
Prošle godine sam kupio u Garden centru u Beogradu mislim da je proizvodjač bio neko iz Lipolista možda Topalovići.
 
uff ja sam iz skoplja a za nedelju dve idem u Vladicin Han da posetim rodzake a posle u Leskovac da kupim inkubator
 
ima li neki proizvodjacha brusnice koi su predali svoj rod i po kojoj ceni, ja sam rad da zasadim plantazu ne mnogo veliku pa me interesuje isplativost tog vocha
 
pusti ti to da necu da pogreshim treba mi dokaz da je to unosno nisy mala ulaganja bar za mene
Post je spojen: [time]1268471747[/time]
_________________________________________________
interesuje me josh neshto da li je obavezno mochvarno zemljishte
 
Potrebnoje kiselo zemljište, ima da se kupi kiseli humus a od stajskog đubriva najbolje je konjsko
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako koga interesuju sadnice mogu da se raspitam kod gore pomenutih, Topalovića. :ppozdrav:
 
Pitao i rekoše mi 600 dinara borovnica i brusnica, nisam pitao za 1500 kom. Imaš telefon na sajtu pa nazovi. Pozz!
 
Kakva li je samo ta njihova logika?? kupio u Garden centru te iste njihove sadnice za 600 dinara a sada kod njih koštaju toliko. Kao Garden centar radi za slavu ne uzima ništa. Još mu dodješ na noge pa te zeza, kakva kretenska posla..
 
Nazad
Vrh