Brisanje posta?

Ја сам сасвим случајно упознао једног бившег члана овог форума Мештера и штета што није више активан
 
Ne mislim ja na tvoje ili moje kažnjene članove nego na to da si očigledno zaboravio da si bio urednik pa često zamenjuješ teze.Znaš i sam šta se sve dešavalo iza zatvorenih vrata, čak si nekim članovima iznosio i informacije u ono vreme kada se digla frka oko M.M.Koliko znam nismo posvađani ali se ne varimo već duže vreme tako da nema potrebe da me spominješ ni u kakvim kontekstima.
 
Kakva zamene teze,kakva frka,nemoj sad pisati nebuloze.
Sto se konteksta tice,ti se mene prvi spomenuo.
 
Kad se samo setim kako su se neki borili za moderaotski cin do zadnjeg argumenta ... :osmeh:
Dok drugi clanovi od svih opomena imaju uvek opomene u temi nevezanoj za proizvodnju.
Ja sam odbio, KATEGORIČKI !!!!!
A kad sam odbio, TI kažeš, nije ni ponuđeno, samo se mislilo o tome....😂😂😂
Ma idi, pobegni...😂😂😂
"Daj nekome vlast ili pare u zajam pa da vidiš kakav je... " 😆
 
Nešto se ne sećam da je vama ponuđeno da budete moderator.
 
Poslednja izmena:
U temi cene suncokreta brisan mi je post, a nakon izvesnog vremena na pitanje zasto? Odgovor sam dobio opet brisanjem posta.
Sta je u tom postu bilo toliko toga nedozvoljenog za pisanje a izmedju ostalog u stotine navrata po svim temama u nekim postovima nailazi se na neku masniju rec i to je postalo u redu, ili o cemu se radi?
Koliko ja primecujem malo ste se zasitili starih clanova foruma kojih ionako sve manje i manje ima na forumu.
Na pitanje se odgovara i ne brise se post, to je najosnovnije pravilo dijaloga za dalju komunikaciju.
 
Poruka je obrisan koliko vidim jer se tiče protesta i dajem neko viđenje da su protesti propali zbog 2 - 3 osobe. Kao što si spomenuo naslov teme je "Cena suncokreta".

Druga poruka je obrisana jer se pisalo zašto je prva poruka obrisana, a zapravo je naslov teme "Cena suncokreta".

Ukratko, pisalo se o temama koje nemaju veze sa temom baš direktne, pa je do poruka obrisan.
 
Poruka je obrisan koliko vidim jer se tiče protesta i dajem neko viđenje da su protesti propali zbog 2 - 3 osobe. Kao što si spomenuo naslov teme je "Cena suncokreta".

Druga poruka je obrisana jer se pisalo zašto je prva poruka obrisana, a zapravo je naslov teme "Cena suncokreta".

Ukratko, pisalo se o temama koje nemaju veze sa temom baš direktne, pa je do poruka obrisan.
Pa protesti su bili usko vezani sa cenom suncokreta. Po meni treba pustiti dijalog. Samo da ne bude da poruke o protestima brisu oni koji na protestima nisu ni bili, a zahteve za razliku su prvi podneli.
 
Kad god se primeti problem na forumu ili kad neko prijavi neku poruku da se proveri, to se radi i ako treba rešava.

@coci064 - nisam bi na protestima, ne trgujem suncokretom, ne podnosim nikakve zahteve nikom.
 
Poruka je obrisan koliko vidim jer se tiče protesta i dajem neko viđenje da su protesti propali zbog 2 - 3 osobe. Kao što si spomenuo naslov teme je "Cena suncokreta".

Druga poruka je obrisana jer se pisalo zašto je prva poruka obrisana, a zapravo je naslov teme "Cena suncokreta".

Ukratko, pisalo se o temama koje nemaju veze sa temom baš direktne, pa je do poruka obrisan.
Da nemam pravo ne bi vise komentarisao apsolutno nista vezano za ovo, a posto nije tako onda moram.
Kao prvo u toj temi o ceni suncokreta pisalo se stotine puta o propalim protestima a nisu postovi bili obrisani.
Kao drugo i tu imam pravo pisati cak i u toj temi o ceni o tome da su 2-3 nesposobne i prodane duse zas.. li sve u kompletu i nasamarili vise od 1000 poljoprivrednika koji su izasli u ime svih poljoprivrednika, cak i u ime onih koji su ladili onu stvar u foteljima kuci a pri tom i ne podrzavaju proteste.
Dobro je da su podneli zahteve za doplatu i to medju prvima!
Tako da ne treba da se teramo i razvlacimo, samo malo vise tolerancije i iskrenosti, jer ovakvi argumenti nisu bas na mestu i svakog koji cita a bio je prisutan na tim protestima ite kako iritira!
 
Na pitanje zašto je poruka obrisana (zapravo nekoliko niih) dao sam odgovor, da i ima u toj temi još poruka koje su van teme a nisu obrisane, jednostavno povremeno se kao malo pusti kao ima na neki način kao veze sa temom, ali kad se malo to zaređa mora se prekinuti i tea vrtatiti na ono što je naslov.

Žao mi je da su 2 ili 3 nesposobna uspeli da nasamare 1000 sposobnih, u to nisam baš upuće jer nisam baš nešto ispratio te proteste ko, šta i kako. Tako da neću taj deo previše komentarisati.
 
Nazad
Vrh