Brama (Brahma)

vladale.rs

Član
Učlanjen(a)
19 Sep 2012
Poruka
709
brame imaš u leskovac i to visoko kvalitetne iz selo vinarce dečko se zove marko mladenović.imaš ga i na facebook

sibek2005

Član
Učlanjen(a)
14 Maj 2010
Poruka
31
pitanje jedno. posto sam neupucen u ovu pricu, niti sam znao za ovu sortu. voleo bih za pocetak jedan par uzeti, kako se ponasaju kad nisu u drustvu tj. kad ih ima samo dvoje? i saznao sam nedavno da mi drugar iz ulice ima desetak komada od kojih su petlovi izuzetno agresivni!!!! kako se ta agresija kod njih moze smanjiti?

mihalyocska

Član
Učlanjen(a)
15 Jan 2011
Poruka
638
Imas u Novom Sadu zivinarsku zadrugu mozes naruciti jednodnevne pilice oni prodavaju i na novosadskom sajmu i jaja i pilice ja sam prosle godine placao amrok 60, leghorn 100 ,njuhempsir 60, brahma 150 din komad svakog cetvrtka imaju isporuku samo moras doci ponjih u futosku ulicu. Imas na netu njihov sajt pogledaj imaju i druge rase njihove cene neznam jer nisam bio zainteresovan.

Dolovac

Član
Učlanjen(a)
27 Apr 2009
Poruka
2.179
Imas u Novom Sadu zivinarsku zadrugu mozes naruciti jednodnevne pilice oni prodavaju i na novosadskom sajmu i jaja i pilice ja sam prosle godine placao amrok 60, leghorn 100 ,njuhempsir 60, brahma 150 din komad svakog cetvrtka imaju isporuku samo moras doci ponjih u futosku ulicu. Imas na netu njihov sajt pogledaj imaju i druge rase njihove cene neznam jer nisam bio zainteresovan.
Hvala kolega ako ne nadjem blize meni negde,eto me u maju za sajam tamo:osmeh:

Vrh