Berba kupina 2011. i da li ce je upste biti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

matke

Član
Učlanjen(a)
18 Jul 2009
Poruka
171
Lokacija
Paracin
Dali ce biti isto ili gore ili bolje....
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

-naravno da ce biti gore,a sve ostalo ce poskupeti!!!!!!!!
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

Neznam ali se nesto i ne opterecujem time.Stiglo je...
2i12opd.jpg
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

niko me ne zove da probamo to vino :haha: :ppozdrav:.....
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

:DPa izvoli Vlado,ako si negde blizu Paracina... :
15mbqts.jpg
ima toga kolko hoces...
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

sto se tice berbe za 2011. godinu ostaje da se vidi,poljoprivreda je jedina oblast na svetu gde 2+2 nisu bas uvek 4!
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

Ja radim vino od kupina,borovnice i zovini bobica,ali je kod mene puno tamnije.U pitanju je vino od kupine ton fri,ali bez kapi vode.
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

@ dadoxxl
I kod mene je tamnije od torn frija a od cacanke svetlije...
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

Da,ali ovo je od Cacanske bez kapi vode.
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

Ajde malo da probudimo kupinare... Kolko vidim jos su u zimskom snu, ili su iskrcili zasade. Ja sam sve ocistio, orezao i spremio za vezanje... Spremao sam se ovih dana da bacim 8-16-24 ali vreme ne da do pocetka marta...
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

Moja žena radi programe (kompjuterske) za 3 hladnjače u Župi. Svi su prazni sa kupinom to pouzdano znam. Oni kažu da će potražnja za njom kao i za višnjom biti velika. Da vidimo i to čudo...
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

I ja imam informacija pouzdanih da su kupinu prodali do zadnjeg zrna. sad je traze i placaju koliko potrazis, ali je nema.Blok su placali po 55 din. Sta to znaci:
1. Hladnjacari su nas prevarili letos i ubili nam cenu i opet dobro zaradili na nama
2. ove godine ce biti sigurno ogromna potraznja za kupinom, jer su im prazne hladnjace, a sada su se i polakomili posto je sve otislo
3. Malo teze ce napraviti monopolnego predhodne godine kada su ih rezerve pritiskale
4 Ako i uspeju da se dogovore, mi treba da se udruzimo i smrsimo im konce
5. Cena ce biti sigurno povoljnija nego prosle godine, sto treba maksimalno iskoristiti
pozzz svima
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

kiza_zoki
Potpuno se slazem sa tobom.Imeni su rekli to isto.kupine uhladnjacama nema.Ta informacija je tacna 100% i bice potraznja za njom.Nece im smetati ni cacanska bice samo daj.Prema tome gospodo odradite vase zasade trebalo bi da bude ::novac:: ::novac:: ::novac::
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

licno sam razgovarao sa par vlasnika hladnjaca,kupinu ce da kupuju tu nema dileme samo sto ce da se dogovore oko cene.napravice ugovore i potpisati pa ko probije cenu placa penale
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

treba proveriti i informacije kakvo je stanje sa kupinama kod konkurencije Poljaci i dr
 
Odg: berba kupina 2011 i dali ce je upste biti

Zemo to je posao za tebe,ti si najjaci haker na forumu.Pozz!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh