Balirka

Pa samo logicno razmisljajte, tunel skoro isti (1cm razlika), broj udaraca u minuti isti , sto bi se teze vukla?

Da je nahranite kako treba , treba konja, da je terate kao te vase ili malo brze , ne treba.

Sent from my Mate 50 Pro
 
Ovde je bila jedna 630 kupljena nova, vukli su je sa Rusom 952 neko vreme dok nisu skontali da je totalno neisplativo jer posrče mnogo goriva.Posle je stalno išla sa 539, ide to ali nema divljanja.Kao i ona drugarova 63 koju vuče sa 539 pa dok on vozi ide to a kad ja sednem traktor 'oće d'umre jer mu je teško i nije kadar da radi sa njom u punom kapacitetu.
 
Ide ona sa 539 bez problema, sva je u oklopu pa deluje budžasto.Da nije možda 730?
Није баш је 630 исто гане нова купљена, један адвокат је био купио залетео се био за овце и салаш па све распродао. Чак био купио и новог ИТО 120 да вуче пресу. Сада му само остао салаш али никако да нађе неког овна да му и то прода. А задруга је имала 730 и својим очима сам гледао када је МТЗ 82 стала и угушила се када је преса заковала. Мислим да је ипак 539 нејак, може он али јбг прво те пресе нису испод 1500кг и опет да би она радила како треба опет ту треба КС.
 
pozdrav narode, sta mislite o presi john deere 332 opg, tako pise na njoj
imate li kakva iskustva i da li se isplati je uzet danas, i kakve su im odprilike cijene
 
Retko odlazi ali je uvek bolje uzeti nesto za sta ima delova nego gde ces morati da navarujes ako stane i slicno.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Sada tih delova nemaš ni za jednu, počevši od naših domaćih proizvođača a o strancima da i ne pišem.Većina je pregazila 4 banke starosti.
 
Srećom s tim nije bilo problema. Inače i ja sam se pre nekih mesec dana rastao sa malom presom, prodata u okolinu Uba. Celu prošlu sezonu nije izvlačena iz garaze, sve mislio mozda zatreba, pa nisam hteo da je prodajem. Ali samo džabe stoji.

Sent from my SM-A155F using Tapatalk
 
za sada malo kako sam gledao, kod mene u blizini ni nema takvih presa, tako da od polovnih dijelova nista, a nisam ni nove nasao, presi je skoro 45 godina
inace nudi mi je covjek u zamjenu za prikolicu kiperku, posto ja radim prikolice pa eto mislio sam mozda uzeti presu, ali po svemu izgleda da se ne isplati bas, jer ni na oko ne izgleda nesto uredna
 
Zbog čega crkava reduktor, 20 godina sam radio sa malom presom, nikada reduktor nije otišao?

Sent from my SM-A155F using Tapatalk
Jos nije na poljostrojci ali mi je na AP12 sasuo zube i na NEW HOLAND isto kao i na david brown
Sve je to 40+godina krs



Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh