ARNO

ARNO

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2011
Poruka
44
Lokacija
Bjelovar , Hrvatska
Živim u Bjelovaru radim u poduzeću , a nakon toga sa svojom obitelji ( majkom,suprugom i dvjema kćerima trenutno studenticama ) se bavim i svaštarenjem to jest ratarstvom , povrtlarstvom, svinjogojstvom .Od strojeva imam IMT 539 1990 g ( malo ušminkan ) Tomo Vinković 822 (dvocilindrični Rugerini ) dvije freze Goldoni ( benzin i dizel ) te nešto standardnih ( plug jednobrazni i dvobrazni IMT , drljače trokrilne , šprica KŽK 320 l sjetvo spremać 1,8m , freza TV , prikolica kikinda kiperica 3t (zračne kočnice , kiper i samo izrada stranica ) , TV 1,5 t ( dorađene zračne kočnice ) ) i vanstandardnih priključaka to jest iz moga verštata ( ralica ( za IMT i TV ) , ogrtač i crtač redova za povrće , podrivač do 0,7 m (podkapać hrena , mrkve i kopać ( kanala ili graba u kulturama ) ) , kalcifikator 1,5m , valjak , roto kosa , ravnjač (brazde i krtovinjaca ) , elevator 3m za kominjač , šprica 50 l na kompresor traktorski (za voće i povrće ) , i trenutno u planu ili izradi bušač rupa , škare za drvo ( oblice ) , podrivač ( za IMT i TV ) ukupne širine 0,8 m do 3 noža i dubine do 0,4 m.
Eto to bi bilo o meni malo sam se puno raspisao kao što vidite i sam volim malo eksperimentirati rađe nego KUPOVATI . Ako nekome mogu pomoći rado ću to učiniti .
Poseban pozdrav svim INOVATORIMA .

PS Ukoliko nekoga nešto zanima u SLICI javite pa ćemo pokušati staviti
 


Neznam kako se zove malo mi je mozak zakržljao , pozaboravio sam stare ulice , ako me malo pobliže podsjetiš koja je onda nema problema , ili možda adresa koja je kuća u pitanju , tada bi mogla i koja slićica , mislim da je to bila KORZO od Minjona do slastićarne SMOLEC , al stvarno nisam siguran , što misliš koja je ovo ulica ili koja je bila ? ako pošalješ email dobiš u kompletu da vidiš čega se sjećaš !!!

 
Znaći , i ja se još sjećam , to je zgrada sa stanovima na dva kata i dvorišni stan sada se zove FRANA SUPILA

---------- Poruka napisana 27-10-11 u 21:12 ---------- Prethodna poruka je 25-10-11 at 19:31 ----------

Jeste,to je korzo.Ja sam ziveo preko puta slasticarne u zgradi,jedno 100m od Minjona.Kucni broj 9

Evo , danas sam svratio malo do tvoje BIVŠE , pa da se malo podsjetite i vidite kako to danas izgleda , imam osjećaj da se nije mnogo promjenilo

 
Sve je isto,samo mi deluje mnogo zapustenije nego pre.Zgrada je koliko se secam iz 1910.g. i bas su mi je upropastili sa ovom nadgradnjom.Cak i ova dva drveta ispred se izgleda nisu pomaklA OD 1976.:haha:.Beskrajno hvala na ovim slikama,vracaju u detinjstvo.
 
Poslednja izmena:
Sve je isto,samo mi deluje mnogo zapustenije nego pre.Zgrada je koliko se secam iz 1933.g. i bas su mi je upropastili sa ovom nadgradnjom.Cak i ova dva drveta ispred se izgleda nisu pomaklA OD 1976.:haha:.Beskrajno hvala na ovim slikama,vracaju u detinjstvo.

Drago mi je da sam te ipak malo vratio u djetinjstvo , a što je zgrada u skoro istom pa i u lošijem stanju , nema pomoći . Dosta ima takvi po Bjelovaru ali ima i lijepih ,,,,,,,,,,, ako te možda zanima još koji dio ili zgrada ili možda imaš nekih drugi potreba po Bjelovaru ,,,,,,,,,,, ako mogu pomoći tebi ili nekome drugome slobodno mi se javite na bilo koji naćin , pozdrav
 
Nazad
Vrh