Aloha

Ajirram

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2019
Poruka
49
Lokacija
Šabac
Zdravo ja sam Marija iz okoline Šapca. Završila studije filozofije, nažalost još nisam dobila priliku da negde predajem, pa se zato bavim povrtarstvom I pomalo stočarstvom sa roditeljima. Nadam se da ću pronaći korisne informacije, ali I savete na ovom sajtu... možda dati I savet... :cao::cool:
 
Добро нам дошла Мајо :ppozdrav: Драго ми је што помажеш твојима,тако избегаваш депресију :ideja: Биће и за тебе среће,да радиш своју професију 🍉🍒🍓🍇
 
Hvala Boro. 🍻 Ono što sam želela da mi bude hobi mi je posao, a ono što je trebalo da mi bude posao mi je postao hobi... Rad je stvorio čoveka, tako da na selu nema mesta za depresiju, posebno kad je proleće u decembru... ::suncanje::
 
Zdravo ja sam Marija iz okoline Šapca. Završila studije filozofije, nažalost još nisam dobila priliku da negde predajem, pa se zato bavim povrtarstvom I pomalo stočarstvom sa roditeljima. Nadam se da ću pronaći korisne informacije, ali I savete na ovom sajtu... možda dati I savet... :cao::cool:
Мајо,пошаљи ми на ПП,твоју е-маил адресу да ти нешто пошаљем.Ја немогу теби послати ПП,незнам зашто?Бора 🎄
 
Nazad
Vrh