Alati i radionice

Znaci krenuli radovi oko tanjirace??? Bice slika??? :osmeh:
 
Naravno da ce biti.Nisam jos poceo,verovatno cu sledece nedelje.Stalno nekog posla ima.Valjda ce se uskoro promeniti vreme,pa da ne moze napolju da se radi.Onda gde drugo,nego u radionicu.Radovi ce verovatno potrajati,jer nije bas jednostavan posao(bar za mene nije) a radim sve sam,osim secenja na plazmi i strugarskog posla.A slike cu verovatno postaviti kad sve zavrsim.Nadam se do Nove godine.
 
Matic me pretece.. I ja to kupujem na pijaci ima i polovni da se nadju a kvalitetniji od novih...
 
Drustvo danas obisao sve prodavnice u gradu i nemogu da pronadjem onaj "pistolj" cime se nanosi zastita na Auto.. Upitanju je ona zastita sto se nanosi uspomoc kompresora... Gde mogu nabaviti taj pitolj zna li neko??? Nemogu vise da ga zajmim od mog prijatelja sramota me vise... ::sramota:: Ako neko zna na sta mislim...
 
Hvala vam pronasao sam na ovoj stranici sta mi treba... http://www.aleksandarmk.rs/index.ph...ion=com_virtuemart&Itemid=4&vmcchk=1&Itemid=4

Ali sad neznam koji od ovih pistolja je za ovu zastitu koju ja naj cesce koristim BODY 950???

img2511.jpg



Jel je to ovaj 5 po redu pod nazivom - Pistolj za Zastiti LB-10 (kosta 830din) .. Ili je to ovaj 6 po redu i nazivom LB-12 (i kosta 910din) ????:sta:

Ili su oni isti pa mogu bilo koj da narucim???? :sta: Hvala vam jos jednom.. :ppozdrav:
 
Onaj sto kosta oko 23e???? Pa neznam dal imam potrebe za tim ja mozda uradim 2 zastite na kolima godisnje... Nisam ja neki profesionalac to mi prijatelji doteraju da im premazem.. Ja sam se sluzio do sad sa slicnim ovakvim sto sam i pitao i uradi posao... MAda samsiguran da ovaj skuplji to bolje radi...
 
to nije ni 3000 din. a verovatno će i duže da traje jer na onima ne piše nigde ni koje su marke
 
Nazad
Vrh