Alati i radionice

Pa ni samu glavu,da je dobra,neces naci bez 500,600evra,a da je gusana...ja ovo ne prodajem sto moram,vec mi treba jaci kompresor,jer imam u planu da kupim cnc sto za secenje,a tamo treba veci kapacitet.
 
ljudi imam ovu alu od busilice. Izgleda je glava.zavrsila.karijeru... sad bi da joj to promenim ako je moguce...inace masina je ala i na njoj sam naucio da masina moze da ti s*jebe ruke ocas posla,da moze da iscupa kardan iz stege ako nije zavrnut do kraja ii td....
45729712d7f0c9f4056743980fa73caf.jpg
b9551ac968776a1568934372165d4ca8.jpg


Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
@milos.jovic.140
Trebalo bi da ima i vijak sa levim navojem ,kao osigurač .Odvrni pakne od futera da su skroz otvoreni i pogledaj da li ima vijak u sredini.
 
I kako ste zadovoljni, kako rade?
Obično takve jeftine automatske maske ne rade posao najbolje, pa pitam da li je to i slučaj sa ovom. Kad sam uzimao aparat kod njih nahvalili su je, naravno.
 
Pa nije sigurno ko one neke od po 200+eur ali radi sasvim dobro.Mislim da ta koju hoces da kupis ima izmenjivu bateriju dok ova moja nema nego samo radi na fotocelije. Meni je bolja ova opcija bez baterije dok kad sam sa njima razgovarao kazu da je bolja i sigurnija ova sa baterijom.
 
Sa tim maskama treba izbjegavati neke duze radove jer propustaju zrake [neke manje neke vise] dok cini mi se da one stare kartonske rucne najmanje propustaju.Najbolje ih je koristiti kad si sam pa ti nema ko pridrzati da zaheptas i odma uzeti kartonsku ako je moguce.
 
Ječ zna neko gde u ns ima da se kupi Električni pištolj za odvijanje i zavijanje, snage npr. 2 kw, o kako se kreću cene novi/polovni?
 
Sa tim maskama treba izbjegavati neke duze radove jer propustaju zrake [neke manje neke vise] dok cini mi se da one stare kartonske rucne najmanje propustaju.Najbolje ih je koristiti kad si sam pa ti nema ko pridrzati da zaheptas i odma uzeti kartonsku ako je moguce.

Ako kupis kineza,i ne mozes da ocekujes drugo,ali alfa in,optrel,wurth to je vec druga prica
 
Nazad
Vrh