Aku makaze za orezivanje vinove loze i voća

Pa da za vinograd je sasvim dovoljno ovo..bas ako se naidje na neko deblje na 2puta presecem..
Sa 2 baterije izguram 6 sati rada..
 
Za razliku od 1000 eura u ceni ,moj glas ide polovnim, al treba naleteti da budu u dobrom stanju
 
Kupio mi muž fiat pandu za 200€ znači ne **greška ni bandere ni žardinjere ni živu silu-isto tako i kod vas aku makaze ne jebu zivu silu.
Ostavite makar stubove nedirnute.
 
Пита мали цига тату:
"Ћале када ће ми да возимо голфа четворку?"
"Када буде произведен голф деветка"
 
Чачкалица је изгледа крива.Овај оглас се врти већ неколико месеци на КП није се нашао срећни добитник још увек.
Има још једних на Кп сличне цене.
 
Danas rezan kaberne sovinjon bogami tvrdje od sovinjona, merloa i rajnskog rizling..u jednom momentu presao na dvorucne makaze zbog debljine
 
Данас на менију Каберне па Мерло има га још .Када предђемо потом на стоне биће ко да смо изашли на магистралу.
Како раде резачи на дневницу или по чокоту ко код Срђана?
 
Ja sam trenutno kod strica u vinogradu i radim po cokotu..tj kod nas vecina tako radi..mada sam ukljucio komsiju koji izvlaci i sam je rekao njemu dnevnica dosta posto ja odradim glavni deo on samo izvlaci..
Ma merlot i sovinjon smo ja i matori uradili ja rezem on izvlaci...sad uzeli ovo rajnski sardone i kaberne..pa kad to zavrsimo prelazimo jos u talijanski rizling sto je veci komad al opet dosta tanje i lakse ide..i imamo nesto merlota i hamburga i jedan mladi sardone u glavu na 2 oka sto bi rekli
 
Meni djuture svi vinogradi za 100 000 + moja hrana i smeštaj.
2,5h normalni vinograd i otprilike još toliko čučavci.
Sutra bi trebalo da se završi sve, što bi orači rekli da pukne top, ma šta to značilo...😃
 
Ти си просао повољније .
Јер ти у спалиру имаш око 12000 чокота + око 20000 чокота чучаво.
Што ће рећи по чокоту те коштало око 3 дин.
Све набрајамо отприлике + - .
 
Tako je otprilike. Dosta povoljno me izašlo ove godine i još plus lepo režu, sami idu, vraćaju se, ne piju i najbolje od svega jedan će najverovatnije da ostane kod mene da radi...
 
Nazad
Vrh