Agro-fotka

wsocu8.jpg


le4ow.jpg
 
Ovakvi su vocnjaci i u CH. Znaci izmedju redova se kosi , a po redovima sistem kap po kap. Bravo za gazdu , iako ne znam ciji je vocnjak.
 
Zlatiborski kraj

yjerc.jpg

34il40k.jpg


Ulazak u Užice iz pravca Zlatibora

33nyec2.jpg

35jccn5.jpg


Slikano u avgustu ove godine.Slike su sa mobilnog telefona i iz auta u pokretu zato je kvalitet lošiji
 
Ovakvi su vocnjaci i u CH. Znaci izmedju redova se kosi , a po redovima sistem kap po kap. Bravo za gazdu , iako ne znam ciji je vocnjak.

Voćnjak je člana ovog foruma "Bećarina pusta" i svakako zaslužuje sve pohvale za lijepo odnjegovan voćnjak koji po svemu parira voćnjacima u evropskim zemljama.

Moje jabuke u augustu ove godine

august2011.jpg



Sunce je pržilo kao u Sahari pa je bilo mnogo ožegotina

ozegline.jpg


---------- Poruka napisana 03-12-11 u 20:59 ---------- Prethodna poruka je 01-12-11 at 21:42 ----------

Prinova u štali

otelenja12122009g.jpg
 
Sad sam slucajno naisao na nekoliko slika koje sam proletos napravio kod mene u sljiviku.
Ovde se vidi moja baba i uspomena 2 orasa koje sam sadio sa dedom.
j7yhs6.jpg

Sljivik slikan s kraja do topola.
29q0ggi.jpg

2w7k9ax.jpg

Lepo je izgledalo i obecavalo dobar rod,ali na zalost nista nije bilo od roda...
28qugb6.jpg

Mladi topolik sto smo cale i ja posadili na kraju sljivika gde je u glavnom lezala voda s proleca.
ztx0fq.jpg
 
Uuuu brate koje kobasice. Svaka cast. Ima i piva , kisele vode kokakole , samo jos rostilj fali i dobar majstor za pecenje.
 
Nazad
Vrh