ŠAROLE ovca

rajko videces za jos neko vreme kada budu poceli da jedu aktivno bice tekici,ovo je ta druga faza sto je uradjena u nasoj farmi za poboljsanje kvaliteta,radimo na jos novosti i iteresantnih dogadjaja ove rase,nadamo se da do kraja godine mozemo pokazati jos interesantnih dogadjaja,hvala na pohvala
 
rvhs88.jpg
i najbitnija vest madjari kodnas u ovcarniku,2 linije,ovnici su junski inace su birani po duzini,nazalost nisu se privikli jos pa je ovo jedina slika koju zasada imam slikanu,treba im malo vremena i navikavanja na objekat i ishranu ali verujem da ce biti dobri,duzina im se vidi a za sirinu cemo se potruditi da nabace,

sve pohvale kolega samo napred i ostvarice se ciljevi nadomo se boljim danima ovcarstva :osmeh:
 
Nadjoh malopre u oglasima.nadam se da je ovo u Srbiji,posto me je iznenadilo koliko ljudi koji prodaju sarole rasu je postavilo slike ili sa flajera farme iz murgasa ili sa interneta.ovaj nije ni skup...
 
farma murgas ima istu sliku na svojoj stranici,mislim da je primer kako moze izgledati

---------- Poruka napisana u 22:33 ---------- Prethodna poruka je at 22:12 ----------

potvrdjujem da je skinuta slika sa neta
 
ma covek iz beske prodaje te je u beskoj te u indjiji pa de upali ko i sa ovcama ile de franc :haha:

---------- Poruka napisana 28-02-12 u 12:33 ---------- Prethodna poruka je 26-02-12 at 22:46 ----------

 
Majilovac iscimaj Urosa da postavi snimak na You tube da ga mogu pogledati i ljudi sa foruma koji nisu gledali. Ti jedini danas u emisiji koji je dao pare i smeje se :haha: Jbg miraju i carinici od neceg da zive male im plate, jedva sastavljaju kraj sa krajem ::sramota::::jako_besan::
 
Nazad
Vrh