Čugi

Pa radi na Batajničkom aerodromu.

Dal' i tamo vozi ::traktor:: ili samo ::spreman na sve:: to neznam.
 
Ahaa, radi na aerodromu... To nisam znao, al vidim da na fecabooku stalno postavlja nove komentare, a na forumu nista.

Upravo sad pogledao da je bio prije dva sata sktivan na "fejsu", pa me zato zanima sto se desava, i zasto ne posjecuje forum...
 
izgleda smo mu dozlogrdili vise,sit nas je kao da nas je jeo,il mu se od silnih motocasova raspala radilica od V6
 
Čugi sad radi po 12 sati uglavnom,pripreme oko velikog aeromitinga koji se planira za septembar, komp mu je u havariji. Na FB se kaci preko mobilnog.
 
E , bre, Kosmajac , nemo si mi pesimista ::namigivanje::
Pa šta misliš da Čugi radi tamo dva meseca....skrpio je on tamo bar još dva , a imamo valjda i nekog Galeba :cool:
Post je spojen: [time]1251229108[/time]
_________________________________________________
mityoo je napisao(la):
biljana&dragan je napisao(la):
Di , bre , da padne,,,pa naši ne padaju :D
A onaj od prosli put?
Ili je on samo bio izuzetak koji potvrdjuje pravilo? :sta: :sta:
To je bila taktika da zavaramo medjunarodnu špijunažu :haha:
 
Ma bolje lete moje guske iz Mokrinja, nego nasi Migovi :cao: A Pilotima ,svaka cast :ppozdrav:ali zato ministru :zli:
Post je spojen: [time]1251233537[/time]
_________________________________________________
Letackoj operativi i svima na aerodromima :D :ppozdrav: Ali zato od Davinica pa naovamo :nono: :zli: :udri: ::lose:: :haha:
 
Opustite se, i najsavremenije mašine u mnogo razvijenijim državama padaju i dešavaju se nesreće...koliko god to vama zvučalo neverovatno, to avijacije što imamo je svršeno ispravno i tehničko održavanje je na najvećem mogućem nivou ::namigivanje::
 
dzaba tih aviona kad nemaju gde da lete,nego.....gde si ti,citam u temi suncokret kako nemas vremena za njivu,e druze nemoze i njiva i avioni,trebo si ti biti glavni glumac u seriji "Ranjeni orao"avijaticaru majstore :ppozdrav:
 
Eh , nije . Ko to ne zna koliko mi čega imamo , mislim na onog ko hoće da zna .
 
Nazad
Vrh