Čestitke za ponove.

Od 1221.3 nije jaci. A bolji je sirok pojam. Meni je zamerka 3x4 svega brzina spram rusa 4x4.
 
1221.3 je 38000E. KOd nas ce ici u 4 brazde i da peva. Gledali smo sve i svasta od traktora, posto vec imamo jednog i jako smo zadovoljni uzeli smo ovog. Da li je bolji od rusa to ce vreme pokazati.
 
Milovane sto si ti prodao svog 1204? 1221.3 ima 7200cm3, ovaj ima skoro 7500.
U odnosu na rusa yto ima prednost sto je udobniji,veci rezervoar.
Rus je jaci,u podrivanju i tanjiranju se bas oseti,druga stvar mnogo je jeftiniji za odrzavanje.
Ja sam na kinezu do 4000sati menjao:
Kvacilo-900e
Prednje poluosovine-400e komad
Anlaser
Alternator
Pumpa hidraulike
Nazad one vinte sto povezuju poluge i ramena
Svetla su mu losa,volan tesko ide kad se ugreje,trosi ulje iz filtera za vazduh.

Mnogo mekan materijal za Vrsacki rit.
Nije samo licno iskustvo,jos dva vlasnika su imali slicne simptome,mozda cak i gore od mene,zato smo ih svi i prodali.
E sad mozda je takva serija bila,svi su kupljeni 2008god
 
Naravno Raso,nemoj da te ovo moje poremeti,tebe ce traktor sluziti duzi niz godina bez ikakvih problema. Cestitam jos jednom
 
.3 je 38 000 eura,sa 135ks valjda.1221.2 je iste cene kao njegov YTO,ali i on ima 130ks,mada nije tih 10ks neka velika razlika.
 
Zimus je bila akcija 1221.2 za 31-32 sa PDV-om, kolega dao u zamenu 1025 i doplatio ne secam se koliko.
Mozda je taj i kod clana Shale ili nekog poznatog.
 
Mislim da to i nije baš previse bitno. Dobrano je jak 1221.2 kao i svi rusevi. Nose kao od šale 3 brazde. Ovaj sa vecim hladnjakom je i efikasniji po pitanju hladjenja. A 1221.3 je i lepsi nalik zapadnim.
 
Па да би се допао потенцијалном купцу то је оно прво што привуче после се гледа остало, ако није складан и усклађен ко ће га погледати и кога ће привући
 
Nazad
Vrh