Čestitke za ponove.

милан_спау честитам,де ми реци јесу ли продати комбајни,првенствено 143,и ако јесу по којој цени?

Koliko se secam nisu prodati dok sam ja bio tamo.
Brat i ja smo posle podrivača otišli, više nas ništa nije zanimalo.
Vidi u temi "licitacije" sigurno će se javiti član smedic pa će dati detaljniji odgovor.
 
Stigla prinova za setvu:
photo0142.jpg
[/IMG]
photo0141.jpg
[/IMG]
 
Sve cestitke od mene i svaka cast.. Neka zaradi za jos jedan novi... :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Sve cestitke od mene i svaka cast.. Koji Bealrus je upitanju pretpostavljam 1221.3??????? :ppozdrav:

Ћиро, па пише ти да је 1221,3...Изгледа да ти од силног писања на форуму, монитор покварио вид, па ти требају ђозлуци....
 
Ћиро, па пише ти да је 1221,3...Изгледа да ти од силног писања на форуму, монитор покварио вид, па ти требају ђозлуци....

Izvini molim te kolega kad sam ja postavio taj komentar uopste nije bila ta slika na kojoj se vidi natpis,vec se videla samo kabina (Evo neka ti potvrdi kolega Amazon).... Ali ti to nisi vedeo... :cao:
 
Cestitam amazon, bas izgleda mocno!
Koliko je ::novac::

20000 evra godiste 2012 kupljen od race iz zrenjanina.

- - - - - - - - - -

Izvini molim te kolega kad sam ja postavio taj komentar uopste nije bila ta slika na kojoj se vidi natpis,vec se videla samo kabina (Evo neka ti potvrdi kolega Amazon).... Ali ti to nisi vedeo... :cao:
Prvo sam stavio ovu istu sliku al je bila uvecana pa se nije videlo koja je oznaka traktora, zato cira92 nije mogao da vidi koja je oznaka .
 
Nazad
Vrh