Čestitke za ponove.

Ja bih rekao AGS600EN od 600 l, odlična prskalica :ppozdrav:. Ali zašto nisi uzeo grane od 15m?
 
nije 600,800litara je deluje malo bure zbog velicine traktora grane su 12m,pa sta znam tu su imali na stanju i 12m mislim da je dosta :)
 
hahaha i ja sam se ponovio u banatskom brestovcu zakupio plac pored dunava u kampu jabukov cvet i kupio kamp kucicu i ljudi gledam beru kukuruz satrse masine a ja kineski stapic stolicica i uzivam u pogledu :) :) : ) :)
 






Evo i moje nedavno kupljene masine,pre dva meseca je kupljen od prvog vlasnika sa 700 radnih sati,njemu je bio preveliki i nije mogao da mu se isplati... :ppozdrav:
 
Ma sto bi bila druze moj, sve me izaslo 12000 evra prenos,registracija.. Hvala vam svi ste pozvani na cast da ga i zalijemo i podmazemo malo hehe...:ppozdrav:
 
Dobar ruja ćiro, nek te lepo služi, to su još dobre serije, ja mislim da je taj tvoj 2002-2003god. eventualno 2004 god., ispravi me ako grešim.
 
traktor odlican samo onaj plug sto si kacio izgleda smesno treba nesto vece:ppozdrav:

Otkud znas za plug?? Odakle si?? Jer me znas??

- - - - - - - - - -

Joj ja mislim da je ili 2003 ili 2004 god sutra cu da pogledam saobracajna mi je u njemu,kao nov je bio ja sam skinuo najlon sa sedista..
Hvala najlepse svima,sad ce da zaradi 1221.. hehe.. :ppozdrav:
 
cira92 masina je extra svaka cast..:DDD ufff majku mu a kod nas dodas jos 1000 e na to sto je tebe izaslo i ganc nov 820...naravno sa subvencijom R.Srpske..da je bila malo bolja godina bio bi i kod mene takav u dvoristu..
 
Nazad
Vrh