Čestitke za ponove.

na brzinu....i mi smo se ponovili...mada nije mehanizacija:osmeh:



 
Evo i ja se prenovio.:osmeh: Trazili smo nesto malo vece neki Merkator od 3m kosa ali,ovo nam ispalo veoma povoljno i s obzirom da nam je prvi kombajn dobro je.U pitanju je Claas Corsar 2,50m kosa,80cm ulaz,3 slamotresa...a i sto meni odgovara uz njega sam dobio i adaptaciju za suncokret.Evo par slika
01052012098.jpg


01052012100.jpg
ko prolazi pored mog sela ili ide na ovu stranu neka slobodno izvoli na pice :ppozdrav:
01052012097.jpg
 
Cveja nek te služi dobro i da zaradi još bolji.

Ja juče kupio prskalicu agromehanika 600l sa 12m krilima.:osmeh:
 
@cvejaPo i @sale ratar neka vam je sa srecom kupovina masina i neka vas dugo sluze,koliko je ::novac:: kombajn i prskalica
 
Hvla Sale i Zicko izvolite na :ppozdrav:.Kombajcek je bio 6000e.Mozda malo skuplje nego sto se krecu ali covek ce me sacekati za pare na kraju sezone.
 
@sale ratar...Svaka cast na izboru,odlicna je to prskalica.Korov i ostala travna zgadija ima da dobro dobiju po tamburi...
 
@sale ratar...Svaka cast na izboru,odlicna je to prskalica.Korov i ostala travna zgadija ima da dobro dobiju po tamburi...
pisete bezveze...ko da sa ostalim namestenim prskalicama trava i ostali gluposti ne mogu da dobiju "po tamburi"...svasta....

---------- Poruka napisana u 22:18 ---------- Prethodna poruka je at 22:15 ----------

a drug kupio IMT-577 glanc nov....sada ima 60 RC...na rezervoaru curi na sve strane....da ne kazem o nekim bitnijim delovima...ulja isto na sve strane...a uzeli mu 18000E...jebemti drzavu koja to dotira:kupi nase!pa posle se razgledaj....gde ces sa njim i kada?
 
pisete bezveze...ko da sa ostalim namestenim prskalicama trava i ostali gluposti ne mogu da dobiju "po tamburi"...svasta....

---------- Poruka napisana u 22:18 ---------- Prethodna poruka je at 22:15 ----------

Ne pisem ja bezveze nego vi citate bezveze. Covek je kupio "Agromehaniku" koja je odlicna prskalica a uz to pre svega je nova. Treba svakoga pohvaliti ko kupi novu stvar a pogotovo ako je kvalitet. Mogu i polovnjace da rade lepo ali novo je novo...Jedino ako nemate kompleks od toga da neko moze da kupi novu stvar, onda vas razumem da tako pisete.
 
Kupio Kuhn balerinu (prelom za neku robu i uslugu, nema se keša :) ) 2.2m zahvat, taman za 539 a što je najbolje, može i da prevrće/rastura pored skupljanja, danas je i odradila nekog posla, sunce ide na oglase da ga se riješim pod hitno:

1zg84u8.jpg


eppw9k.jpg


Nabavio i Hako kopačicu, prelom za neku uslugu, uz 10E ulaganja (novi remen+unutrašnja guma+svjećica+crijeva za benzin) radi kao sat, taman za okopavanje paradjza i drugih kultura u bašti:

18mbya.jpg
 
Hvala! :osmeh: motor euro II, 3.9 Iveco, 4 cilindra turbo, Turcin, menjac 3 ranga i u svakoj po 4 brzine + mehanicki reverzer sa leve strane, klima, dodatni rezervoar 30 l, ukupno 120l, gume 13.6/38 i 12.4/24 ... terao sam od pola puta kad smo isli kuci, kabina je dosta prostrana, dosta je tiha i dobro dihtuje,preglednost je odlicna, sediste odlicno, volan dosta osetnjiv, ajnslag solidan, klima spas :osmeh: ... mane - menjac 30 km/h, i nema siber ostalo sve je dobro uradjeno, veoma jednostavan traktor . Uzeli smo ga pre svega za spartanje, prskanje, setvu da radi uz Steyra ... 29000 + pdv ... ajdete na aldumas :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh