Čestitke za ponove.

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.204
Nije bitan proizvođač.Sve je to isto ili slično.Bitno je opšte stanje a sve je to radilo i ima 30 godina pa treba imati dosta sreće prilikom kupovine jer je sve mačka u džaku.Kada sam kupovao svoje uzeo sam Fella sa zahvatom od 4,5 metra,tandem osovina sa 12 štapova koji se skidaju i kada smo ih doneli kući i zakačili za traktor K.T par preskače a kupio ih kod proverenog prodavca.Odmah ga nazvao i vratio mu nazad a uzeo drugi sakupljač koji je tada imao na stanju i eto K.T na njemu išao skoro 15 god dok sam ležaje i čaure menjao nekoliko puta.Ima neki tip iz okolike Kruševca dosta rasturenih balerina i mogu da se nađu delovi kod njega kao i sami sakupljači i rasturivači otkosa.
Mozda ce mi trebati neki kontakt od njega, ovih dana treba da rasturim balerinu, radila kao sat i od jednom pocela da preskace...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

mirosti

Član
Učlanjen(a)
15 Apr 2011
Poruka
2.386
Matiću, kada jednog dana otvoriš taj prenos, pošalji mi sliku stvarnog stanja da pogledam ta oštećenja.
Možda nađemo neko ekonomično rešenje..

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
29.044
Hvala u svakom slučaju ali mislim da mi je najekonomičnije da prodam ovako kako jeste i kupim drugu balerinu.

mirosti

Član
Učlanjen(a)
15 Apr 2011
Poruka
2.386
Analiza ti je tačna, svakako je najbolje prodati, doplatiti i kupiti ispravnu.
E sad, glavni problem je uvid u stanje prenosnika od te 'nove' mašine. Da možda i tu neko ne prodaje iz istog razloga..

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
29.044
Uglavnom vare,pakuju pa prodaju.Insistirao bih na tome da mi dozvole proveru K.T para jer je jako jednostavno.Uglavnom umem da ispitam igrom rečima prilikom poziva u vezi informacija. :osmeh:

mirko67

Član
Učlanjen(a)
10 Apr 2011
Poruka
405
Jel taj tanjirasti pogoni sve ruke?
Везан је за кућиште које носи руке и све се заједно врти око централне осовине на којој је ,,пуз''. На Kuhn-у има 72/10 зуба. Прошле године сам дао више од 20000дин. да ми направе нови, и опет није био добар па је радила брусилица и апарат за варење.

Vrh