Čestitke za ponove.

G. Dobrincan. Lexion se tesko zaradi od danasnje poljoprivrede. Ali svercujuci sve i svasta moze mnogo i vise. Nemoj zbunjivati postene paore jer po njegovoj poljoprivredi jos bi zmaj 141 teran.
 
Kolege hvala na cestitkama... Slikacu pa cu veceras postaviti,inace na nalepnici pisu podaci o prvom punjenju maziva,koja ulja i masti su sipana,i u kolikim kolicinama,i na koliko rč se menjaju maziva...
 
Poslednja izmena:
Evo i slike nalepnice...
kClWt8A.jpg
 
Druze u cemu je problem?
O cemu ti pricas ja sam Pidjan iz Dobrinaca
ako imas nesto da mi kazes reci mi licno a ne ovde javno da pises sve i svasta......
 
Upravo tako kolega... Ovaj ima 359 rč,i ulje mu je u hidrauliku i menjaču kao novo,boje jestivog ulja,ali nikada nije ni imao crevo za kipu niti je kipovao pa mozda zbog toga tako i jeste,a poznajem (nemarne) ljude koji sipaju i preradjeno ulje u menjac i diferencijal...
 
Upravo tako kolega... Ovaj ima 359 rč,i ulje mu je u hidrauliku i menjaču kao novo,boje jestivog ulja,ali nikada nije ni imao crevo za kipu niti je kipovao pa mozda zbog toga tako i jeste,a poznajem (nemarne) ljude koji sipaju i preradjeno ulje u menjac i diferencijal...

Traktor lepo izgleda nema sta, al ako verujes da ima toliko radnih sati svaka cast
 
Nazad
Vrh