Čestitke za ponove.

niko se ne hvali a sad sam vidio dva nova belarusa odoše jedan taman izađe iz panonke a drugog sam sreo izlazi iz n.sada prema kaću
 
Од нечега се мора кренути, прекипело мољакање и вечита потрага за слободним човеком да уради неку услугу. Писао сам у теми ЛТЗ, али ево да и овде поставим коју слику. :ppozdrav:
Све доста дуго стоји (22 године) и треба мало труда, али ће све бити као из фабрике.







 
Dobar traktor za pocetak kolega.... Sve cestitke i da zaradi nov traktor.... Uzeo si ga sa mehanizacijom sa slike??? Za koliko novca ako nije tajna???
 
Hvala kolega, cira92. Ima da se odradi par stvari, kabina će biti zamenjena, gume su malo lošije mada mogu još, elektro instalacije, ali ništa krupno... Da sve iz posta sam kupio, a cena nije tajna, 101 580 RSD.
 
Krenuo sam da ti pišem na fb, pa odustao. :osmeh: Sećaš se kada si rekao da ostanem u stanu i batalim stočarstvo ? Nisam te poslušao. :osmeh: Uzet je u Bačkom Gradištu.. Hvala Bubu.
 
Da i manje, taj dan mislim da je bilo 833 e. Malo subvencije, malo ušteđevina i skrpilo se, hvala.
 
Fina trgovina, drago mi je da nece preprodavci zaraditi na nekome! :D Otkud to da nije okrugla cifra cene? :) Radi godinu, dve pa mi onda reci da li sam bio u pravu sto se stocarstva tice.
 
Fina trgovina, drago mi je da nece preprodavci zaraditi na nekome! :D Otkud to da nije okrugla cifra cene? :) Radi godinu, dve pa mi onda reci da li sam bio u pravu sto se stocarstva tice.

Klepaju da uši bole, obilazio sam dosta mašina i pitam se ko je u tom ciklusu lud ? Nisam te poslušao da ostanem u stanu, a za stočarstvo se vidimo svakako za par godina na sajmu u NS, otkostićemo nešto tada, a i pre ako se vidimo. :ppozdrav:
 
Matkee Cestitke za kupovinu. To je i vise nego povoljno. Verujem da si ustedeo 1000-1500e. Dragomi je kada takve masine ispod cene, ne dodju u ruke svercerima, vec ih kupe ljudi koji ce zaista raditi sa njima.
 
Да, требаће ми највише за дрљања луцеришта и затварање зимске бразде. Мало винкле, ланца, клинова из Футога и радиће посао, није кривљена, а вероватно је неко узео шта му је требало, као и ножеве и плочу из прекрупача.
 
Taj traktor je prava sajla žilav i pravi radnik ,ma služiče te samo tako, i meni je drago što ovo neće dopasti nekim preprodavcima,sretno ti bilo u poljskim radovima...
 
Sve cestitke i od mene Matkee i da sa brzo isplati a ti da se ne razocaras u ovoj nasoj drzavi sto se tice posla.
 
Nazad
Vrh