Čestitke(prinove, ponove i ostalo).

Христос Васкрсе! Срећан Вам Васкрс! - Καλό Πάσχα σε σας! - Счастливой Пасхи для Вас! - Happy Easter to you! - Joyeuses Pâques à vous! - Frohe Ostern Euch! - Buona Pasqua a voi! - Paste Fericit pentru tine! - Veselé Velikonoce vám! - Vesele velikonočne praznike vam želim! - Felices Pascuas para usted! - Mutlu Paskalya! - Щасливої Пасхи для Вас! - Sretan Vam Uskrs! - Hristos Vaskrse!Svoj pravoslavnoj braci sa foruma SRECAN USKRS!

Probajte ovde, biće prikladnije. Isti post sam Vam obrisao iz teme Prašenje krmača.
http://poljoinfo.com/showthread.php?465-Srećne-slave-i-praznici
Z.K
.
 
Poslednja izmena od urednika:
Hvala Zorane, nisam znao za ovu stranu,u svakom slucaju postove sam postavio na onim stranama gde sam aktivan,pozdrav.
 
zdravo moze me neko reci kade ja tacno novisadski sajem za poljoprivreda ja sam iz makedonije i zelim ga posetiti pozzz i bragodaram od napred :D
 
Drugari da se pohvalim, juče su mi se oprasile zadnje dve krmače. Jedna 14 druga 11 kom. Sad ukupno od 6 krmača prasilja imam 68 kom. prasića! Ako da bog biće para!
 
zbaci
neka su korisni,a ti problemi su sastavni deo ovog posla....moras joj pomoci kolko tolko...

user-offline.png
 
Nazad
Vrh