Nikad ovako !

Код нас док нису почели да наплаћују улазак на депонију лепо се народ довео у ред. Сад опет наплаћују али путничка аута са приколицама су престали али стока је стока истресају где стигну. Најгори су молери они изгледа када се враћају са бауштела само стану поред пута и истресу сав онај шут што изнесу из станова где раде.
 
Ovde je najgore na putu između nas i Šimanovaca.Tamo je industrijska zona, firmi i radnika milion, put je u dužini od 3.5km a celom dužinom sa obe strane limenki, plastičnih flaša, kesa, svega i svačega.Znači kad prolaze samo bacaju kroz prozor vozila u pokretu.Indija nam nije ravna koliko smo štrokavi i prljavi.
 
Закони и казне постоје. Реализација не постоји зато што би се то окарактерисало као репресија. Једино је остало циљано против појединца ако је на неком списку.


Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
 
Imam jednu njivu pored loklanog puta koja je u vlasništvu i jednu pod arendom. Nema šanse da odem na te njive a da ne nakupim punu vreću od veštaka (25kg) smeća. O raznolikosti da i nepišem.... Da se čovek izbljuje kad vidi.
 
Kod nas takodje ima svega. Ljudi su najveća stoka. Što veće kazne i krivičnu prijavu da im zivot presedne zbog toga sto urade. Kod nas postoji gradska jama u koju se bacaju iznutrice i uginuća. I dalje je kretenima tesko da je bace tamo vec odu u atar pa tamo izbace sve i svašta.
 
Знаш како, пуно нас размишља тако. Али кад мало анализираш то води у тоталиризам, оно што гледамо да избегнемо. Мада, гледајући европску унију и швајцарску комбинација мотке и жестоких казни ради. Зашто швајцарска, па французи, италијани и немци у једној држави. Сваки народ понаособ има своје предности и мане, али за чудо то у швајцарској гледају да забораве.

Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
 
То је данас лако решити има ловачких камера поставе се на таквим деоницама где избацају смеће. Комуналне већ скоро сви имају па лепо на пример врбашани надгледају камере Кулске општине,Куљани Суботички,Суботичани врбашку и да видиш како онда нема сређивања. И одма код прекршајног судије казна 100000дин и друштвено користан рад на чишћењу дивљих депонија. Цаклила би нам се држава као пасија муда. Камере поред пута па да снимају кад избациш смеће кроз прозор и опет казна ако си странац нема изласка док не платиш казну. Са нама се не може другачије само оштро и непристрасно.
 
Само се вратите 30год назад...тачка!Школа кућа било исто ...сад идем у Школу да ебем маму наставнику јер је мом сину дао јединицу родитељи су марва стока.
 
Nema kod nas ni k od kazne..... Konkretno za taj slučaj koji sam napisao, koliko znam, poljočuvar je dobio otkaz samo zato što je prijavio slučaj. Znači radiš svoj posao a onaj ko je bacio krmaču te uhebe da dobiješ otkaz.
 
Nazad
Vrh