Koristite zastareli preglednik. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb stranice. Trebali biste nadograditi ili koristiti alternativni pregledač.
Vidim ja juce namlatio kosom mada se bas lako kosi rucnom kosom nekih 10 ari , ista je kao kad je tek pokosena .. Na kraju cu im ograditi i ostaviti ili za pasu ili samo za kosenje pa pojacavanje pasnjaka ..