dusanboss
Član
Ima načina da se isključi blokada. E sad sve zavisi koliko je motor jak. Ima neki i kad im se isključi ne pređu 30Колегиница је купила електрични скутер и нешто су искључили. Иде за све паре, 60-ак на сат. Фабрички 25 км/сат.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
Ima načina da se isključi blokada. E sad sve zavisi koliko je motor jak. Ima neki i kad im se isključi ne pređu 30Колегиница је купила електрични скутер и нешто су искључили. Иде за све паре, 60-ак на сат. Фабрички 25 км/сат.

Jesi siguran?Nema sanse,moze u najboljem slucaju da ne nabija kilometrazu ,ali pre ce biti da kao i svaki drugi auto ,isto mu je napred ili nazad ,km sat se okrece u jednom smeru samo.
Lada Riva prve serije kad voziš u rikverc okreće sat nazadNema sanse,moze u najboljem slucaju da ne nabija kilometrazu ,ali pre ce biti da kao i svaki drugi auto ,isto mu je napred ili nazad ,km sat se okrece u jednom smeru samo.
Grešiš. Za sad nije potrebno ko za motore do 50ccm. Gleda se kao da je biciklNije problem elektricni bajs ili skuter. Taj ko njime upravlja treba da ima bar PSP ili ti danasnju A1 kategoriju,istu kao sto moras imati za motorić do 50ccm i da za njega vazi isto sve kao za automatik (kaciga,oprema,registracija,osiguranje)
Kada oni naprave sranja u saobracaju,kako nadoknadjuju stetu? Privatna tuzba i sud sto ume da potraje.
Momo , ulepša mi veće xi xi xiDva moja druga ,kad su bili klinci , uzimali auto od starijeg brata jednog od njih . To je bio stari opel kadet c ili cak b.
Znali su da sumnja i zapisuje kilometrazu.
Odvezu se do treceg sela i odatle se vracaju u rikverc da vrate kilometrazu![]()
Covek je napisao kako bi trebalo da bude . Sto se mene tice , ni tada ih ne bih dozvolio .Grešiš. Za sad nije potrebno ko za motore do 50ccm. Gleda se kao da je bicikl




