ZMAJ kombajni

10 seta crvene za spoljnu 10 kg osnovne za spoljni deo i 10 kg 3u1 za unutrasnji deo

- - - - - - - - - -

10 seta crvene za spoljni
10 kg osnovne za spoljni deo
10 kg 3 u 1 za unutrasnji deo
 
Svaka čast "moderatoru" na pomoći. :bravo:

Dobro, pa valjda je i on covek, i njemu treba isto toliko vremena da potrazi kao i tebi. Jeste da nas mrzi da trazimo, ali mogu zamisli koliko je vama (koji ste stariji forumasi) dosadno da sve se ponavlja po stotini put. Ako je nesto hitno, to se razume, ali...
No, dobro, nisam ja ni kriv, ni duzan...:ppozdrav: svima
 
Nisam bio zainteresovan za kupovinu.Sreli se na vašaru u Rumi a pošto se poznajemo on poče da hvali svoje proizvode gde sam ja samo pitao koliko košta to čudo_Odgovor je napisan gore.
 
Ma previse para,ko je blesav da to kupi,narocito na zmaja,za serpu ribe moze da se nadje komplet adapter za suncokret sa kljunovima,ja sam dao za originalnu adaptaciju za 5 redi za olimaka 1500e,a ako neko bas hoce kuruznim adapterom da radi suncokret sad ima na trzistu za sitne novce dodatna adaptacija koju rade privatnici za raznorazne hedere,a ova cena????? ufff.....
 
Ja cu za sledecu sezonu da uradim kljunove na 70cm.Ove god sam prvi put radio i sa kukuruznim ali nisam odusevljen tako da se vracam na staru varijantu ali sa manjim brojem kljunova.
 
NEznam ali svakako je bolje da su na 70cm ovako hoce da prave probleme!!!!! Nervira me sto ih nisu stavili na 70cm!!!!!!
 
Ako me sećanje služi član mihalyocska ima foršita koji je kupio lane pa verovatno hoće da uporedi obrtaje sa zmajem, a referentne obrtaje osovine grla mu je dao još i panonstib ako se nevaram !

Secanje te dobro sluzi jeste forsit je u pitanj ali imam jedan vec 14 godina i jednog sto sam prosle godine uzeo , jeste zbog uporedbe me interesovalo obrtaji , u jednog je original motor koji ima merac obrtaja motora u drugi sam ugradio om motor kodnjega pise na pvp broj obrtaja i nije po tome tesko izracunati obtaje , panonstib mi je dao obrtaje uvlacnog grla claas adaptera kojeg sam kacio na kombajn , bas zbog toga sam pitao da ga ne bi gonio sa previse obrtaja . Obrtaj puza kodmene je za 60 obrtaja veci nego kod zmaja ,sto verovatno uzrokuje prosipanje ,nije znacajan ali mene nervira .
Hvala svima na pomoci

- - - - - - - - - -

Ja cu za sledecu sezonu da uradim kljunove na 70cm.Ove god sam prvi put radio i sa kukuruznim ali nisam odusevljen tako da se vracam na staru varijantu ali sa manjim brojem kljunova.

Iz iskustva govorim jer kodmene je bilo na 70cm pa sam prepravio na male jer , ako vrhove kljuna ne napravis najmanje 70-80cm dugacke puno stabla ces obarati na okretaljki
 
Nazad
Vrh