ZMAJ kombajni

nadji Kikindu prikolicu ja vozio 50 km bez skidanja kljunova malo znaci stradaju:osmeh: usput:off_topic:
 
Evo i malo razonode! Sta vozi nas pretsednik? ZMAJ 142
http://www.picamatic.com/view/8185976_1165/]
8185976_bigthumb.jpg
 
pozdrav ljudi..potreban mi je savet u vezi izbora farbe za frabanje zmaj kombajna,pa ako ima neko neku preporuku koju farbu koristiti,unapred hvala:bravo:
 
pozdrav ljudi..potreban mi je savet u vezi izbora farbe za frabanje zmaj kombajna,pa ako ima neko neku preporuku koju farbu koristiti,unapred hvala:bravo:
ja sam farbao zmaj prikolicu sa sidskom bojom uljanom ral 2-tamnija crvena,posto ima i svetlija nijansa!
meni se svdja,mislim da je kao fabricka,a uljana je i postojnija boja od nitro boje!

---------- Poruka napisana u 18:38 ---------- Prethodna poruka je at 18:36 ----------

to je HEMPRO SID boja
 
ja sam farbao zmaj prikolicu sa sidskom bojom uljanom ral 2-tamnija crvena,posto ima i svetlija nijansa!
meni se svdja,mislim da je kao fabricka,a uljana je i postojnija boja od nitro boje!

---------- Poruka napisana u 18:38 ---------- Prethodna poruka je at 18:36 ----------

to je HEMPRO SID boja

lako se nanosi a tesko se skida boje i lakovi HEMPRO iz Sida:bravo:,stara reklama..................
 
kolega ova 142 je opasno dobro ispala,dobra je nijansa crvene boje svidja mi se,koliko ti je litara otislo na ceo kombajn da bi znao priblizno..
 
Ja sam farbao i spolja i iznutra otislo je oko 20 piksli od 700 ml crvene i jedna srebrna i jedna crna sve su ZVEZDINE farba je ekstra i ima dobar sjaj na suncu.
 
Zanima, pošto sam video kod jednog kolege, perforirani lim umesto sita za žito kako se to pokazalao? i dal može elipsasta perforacija 20*4mm da završi poso ili da traži nešto drugo?:sta:
 
E ovako sa obzirom da imam vise vrsta ZMAJ kombajna-i imao sam pa prodao neke....znaci ko god zeli nesto da pita u vezi kombajna slobodno nek pita..ali ZMAJ kombajni..ja imam 2X161,190,191...a imao sam i 141...prodato...i 135,125 i.t.d takodje ako nekome fali neki deo ili nesto prodavam delove posto imam 3-4 komada samo za kako bi mi rekli "cerupanje"gospodo navalite!!
Ja imam 191 prosle godine smo stavili lanaci prenos na dobu u kukuruzu ima oko 250 300 obrtaja i pici ko lud,to cemo sada uraditi i u zitu,ovako smo imali oko 500 obrtaja cuda je pravio,loma je imao mnogo oko 7,8...sada ni nema loma ...ako mi mozes ostaviti broj telefona za delove zmaj 191 ako imas :ppozdrav:

---------- Poruka napisana u 18:47 ---------- Prethodna poruka je at 18:41 ----------

Jer ima neko zmaj 191 ? :)
 
Nazad
Vrh