Zmaj berači kukuruza

162kj. 2004god. berac k2 traktor mf. druga spora i pici to je otprilike 4spora na 577
 
Dali neko zna ima li neko ko rastura berace 2KM i da ih prodaje u delove?
Jedno vreme sam vidjao coveka u koji je donosio delove u Rumu,ali ga nema vec neko vreme...
 
lakarije je napisao(la):
Dali neko zna ima li neko ko rastura berace 2KM i da ih prodaje u delove?
Jedno vreme sam vidjao coveka u koji je donosio delove u Rumu,ali ga nema vec neko vreme...
ja znam da dolazi lik iz jarkovca na dosta vasara,al nit' broja nit' adrese...
 
Maznuli su mi zimus kardan sa beraca(to onaj drugi,srednji deo,srecom prvi deo koji ide na traktor sam ja sklonio),inace bi i on otisao.Ako neko zna ko ima,neka javi.Moze i od 221
 
Koji deo kardana tacno imas? Dali mislimo na isti.
Hajde slikaj pa okaci sliku da vidim sta imas.
Pozdrav!
 
eee nemam pojma kolko to moze da vredi...kolko das tvoje je....mozda treba malo da se :udri: kucne cekicem....
 
Smisli neku cenu,ipak ti prodaješ.
Kažeš da krst nevalja,tog ima nije problem.
Moraš mi samo reći da nije rupa u zglobu koji ide na treći deo kardana(osovinu),razlokana.To je bitno,za ostalo valda neće da bude problema
 
zdravo svim ljudima na forumu,zovemse nenad i iz leskovca sam.zainteresovansam za kupuvinu zmajevog beraca,nemam nikakvog iskustva, pa molim sve ljude dobre volje dami pomognu oko izbora.
 
Hteo bih da kupim berac Zmaj 214, i potrebne su mi informacije o berachu. Ako ima neko neko zelje da pomogne neka se javi. Unapred hvala!
 
Nazad
Vrh