Zetor

Marko tako isto je i kod mene. Ne treba ga do samog vrha puniti. Jedan Zetor što sam išao gledati u Sentu nije ni imao čep hladnjaka. Kaže mi gazda da ga tako već par godina vozi.
 
A sta se desava ako recimo upalis traktor i stojis u mestu? Hoce li podici temperaturu kroz neko vreme? Kod mene je isto kao kod Boleta iako sam menjao termostat.

I jedno pitanje za sve: da li je normalno da, kada otvorim hladnjak i pogledam, vidim da uvek "fali" antifriza da se dolije? Ako dolijem, dodje do prelivnog creva i naravno izbacuje visak. Cim se traktor vozi, ponovo spadne voda do tog nekog nivoa i tu drzi u negodled tj ne spada vise. Celije nisu gole nikada.

Na prelivnoj izbaci višak-kod tebe se to normalno odvija,bez brige
 
Ok nego sam mislio da, ako sistem nije pun kao na kolima, da ne moze onda lepo da vrti vodu kroz sistem. Mozda resim da ponovo termostat zamenim kako bi odrzavao temperaturu ako je do njega. Ovako, ako radi u mestu, moze ceo dan da radi, a temperatura nece ni da mrdne dok traktor ne uskoci u brazdu ili zapne na neki drugi nacin.
 
A sta se desava ako recimo upalis traktor i stojis u mestu? Hoce li podici temperaturu kroz neko vreme? Kod mene je isto kao kod Boleta iako sam menjao termostat.

I jedno pitanje za sve: da li je normalno da, kada otvorim hladnjak i pogledam, vidim da uvek "fali" antifriza da se dolije? Ako dolijem, dodje do prelivnog creva i naravno izbacuje visak. Cim se traktor vozi, ponovo spadne voda do tog nekog nivoa i tu drzi u negodled tj ne spada vise. Celije nisu gole nikada.
Kad upalim traktor i stoji, normalno da nece podici, stoji na 60. Cim pocnem da ga vozim dodje do 80, u oranju predje 80
 
NA pa da li je prevara ne znam, a gresaka ima. Nije 48 kako pise u oglasu a vidim u opisu stoji 58ks. Inace ja bi ga prvi kupio do petka, ako je sve tačno ispravno. Iako mi baš nije neophodan.
 
Ima tu dosta neslaganja.To na slici je 6245 ili 7245 i fali jedinica ispred cene.Ja sam pre 4 g. prodao 6211 sa takvom kabinom i sa neispravnim motorom i volanom za 7900 e preprodavcima.Sat vremena nakon stavljanja u oglas zvali su i molili da skinem sa oglasa dok oni ne stignu iz Loznice.I stvarno došli.Mogao prodati i u selu ali nisam hteo da me neko proziva.Tako da ovo nema veze sa životom.
 
NA oglas je prevara. Stoji vec mesec do dva pa ko se upeca. Taj lik stavlja uvek nerealne cene i uglavnom su traktori sa prednjim kasikama. I ima problem sto uvek promasi model traktora :bravo:
 
Verovatno su jako slicni. To je navodno dosta kilovata. Pretpostavka zeta je da ima bar 2kw sto je isto ok a 3 je vec super.
 
Sto se mene tice odlicna je snaga. Pipnem dugme i samo udari i sledeceg trenutka traktor vec radi. Nisam sad kuci bas da proverim oznake da vidim da li su mozda iste kao na tvom.
 
Pre par godina u oglasima traktor iz susednog sela, cena smešna. Prodat za dan. Sin kockar, ćale i keva bili u banji, mozak skinuo tablice i stavio u oglase smešnu cenu i da je traktor bez papira. Kad mu ćale došao iz banje ima šta i da vidi.
 
Nazad
Vrh