Zetor

Reklamirao sam malo mog zekonju 5711 :)

Tj trebalo bi sutra ujutru od 8:15h na tv prvoj u emisiji Domacin da bude reportaza i snimak oranja. Rekli su da ce pustiti ili ove subote ili sledece, a najverovatnije ove sada tj sutra.
Ako se setite, pogledajte.
 
Treba mi pomoc oko multipowera na zetoru kad ga uklucim u brzi hod pocne pod opterecenjem da proklizava a kada ga vratim u sporije tj kornjacu onda vuce to se desava u plugu mislim da kvacilo nije zato sto brzine rade normalno ...Pa me interesuje dali se on negde steluje ili je rikno.
 
Sta kazete na ovaj dodatak
Jeca1887.jpg
[/URL][/IMG]
Jeca1888.jpg
[/URL][/IMG]
 
Odlican traktor. Obavesti o daljem radu, kakav je na snazi i kako vuce tanjiracu i koju tanjiracu. pozz
 
Prvi utisci su predobri, kabina velika, puno mesta, udoban, odlican hidro volan itd. Tanjiracu vucem malu nosenu 20 diskova sa tegovima oko 150 kg, jbg nemam vecu, ali to se sledece kupuje..
 
Treba mi pomoc oko multipowera na zetoru kad ga uklucim u brzi hod pocne pod opterecenjem da proklizava a kada ga vratim u sporije tj kornjacu onda vuce to se desava u plugu mislim da kvacilo nije zato sto brzine rade normalno ...Pa me interesuje dali se on negde steluje ili je rikno.
moguce da proklizavaju one male lamele u multipoveru
 
Treba mi pomoc oko multipowera na zetoru kad ga uklucim u brzi hod pocne pod opterecenjem da proklizava a kada ga vratim u sporije tj kornjacu onda vuce to se desava u plugu mislim da kvacilo nije zato sto brzine rade normalno ...Pa me interesuje dali se on negde steluje ili je rikno.
na mom je tako isto bilo,otisao multipower.bilo je tu sto opcija menjanje delov ali kada sam preracunao kupio sam komplet nov i stavio i vise nemam problema..za cenu ne mogu da se setim znam da sam zvao na par mesta i da je najjeftinije bilo kod muhe marije iz ns.ako ti sta znaci mogu ti dati moj stari multipower pa budzi nesto..inace moj zetor je 160ks.1997god.
 
Da li bi mogao neko da mi okaci sliku kako izgleda prednji teg za zetora 5711?
Po slikama koje mi je kolega dulkaarpad poslao, mogu da vidim da iste nosace kao i moj traktor imaju jos 6745, 6748, 5718, 5911, 6911.
Sto se tice zadnjih tegova koji idu na felne, izgleda da mi odgovara od 6745, 4712, 4718, 5718, 6748, 5911, 6911.
To sam zakljucio jer imam na felni 3 rupe gde se kaci teg (u 3 tacke).

Opet, najvise me zanima sam izgled ovog prednjeg tega. Ukoliko vidim negde na vasaru gomilu tegova, da znam da prepoznam. Vidim da se tegovi za moj 5711 nizu ispod i stoje vertikalno.

Hvala unapred na odgovoru ako zna bilo ko.
 
Nazad
Vrh