Zabava, smešne slike, video i ostalo...5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Beograd, 24.11.2015.



Uz pratnju policije stigle su kolone traktora iz svih krajeva Srbije. Seljake su dočekali sa hlebom i solju ministar unutrašnjih prljavih poslova nebojša stefanović i ministarka protiv poljoprivrede snežana bogosavljević. Srpski paori su došli da izraze zahvanost vladi, što više neće morati da rade. Podržavaju prodaju zemlje strancima i uvoz hrane. Time mnogo olakšavaju život seljaka. Vođa kolone, Vuk Čobanović poneo je poslednje jagnje sa svog gazdinstva kao dar vučiću za gašenje srpske poljoprivrede i čekaće premijera dok dođe iz Kine.da mu lićno uruči.
Dragica nikolć prirediće večeru seljacima, a njen muž priprema ordenje zaslužnim paorima....
 
-PAXP-deijE.gif
Da, ovo je Maja Gojković...


















-PAXP-deijE.gif








0:30/0:30











0:30/0:30



 
Zaustavi policajac narkomana
Gospodine molim vas vase isprave
ovaj pretura po autu i nakon nekog vremena daje mu isprave
gospodine, morate da duvate
molim vas nemojte ne mogu
gospodine zao mi je al morate da duvate
ne mogu da duvam ne znam gde sam
gospodine, jel vi znate ko sam ja
tek ce narkoman sta je ovo ja ne znam gde sam...vi ne znate ko ste...
 

Internacionalno takmicenje vatrogasaca... 1 mjesto - 100.000 dolara.

Zapaljena zgrada...

-Americki vatrogasci stupaju u akciju... vozila zauzimaju polozaje oko zgrade... pozar ugasen za 25 minuta.

-Nemacki vatrogasci... isti scenario... vozila oko zgrade... vatra ugasena za 23 minuta.

-Bosanksi vatrogasci... vatrogasni FAP ulece pravo u prizemlje zapaljene zgrade... iskacu iz kamiona, udaraju lopatama, jaknama, bacaju zemlju, galama, vika, jauci, gase vatru, jedan drugoga ali... vatra ugasena za 6 minuta.

Okupljeni novinari pitaju Bosansku ekipu: - "Neverovatan poduhvat, sta cete da uradite sa osvojenim parama?"

BiH Vatrogasci: - "Paaaaa ... Prvo cemo da kupimo kocnice za FAP-a".
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh