Zabava, smešne slike, video i ostalo...5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
537138_576059899072520_909517476_n.jpg
 

- - - - - - - - - -

Покварена папучка
Идем си ја такој, сас другари низ пут од Девказан, врћамо се од бањање мртви уморни и гладни , ал обањани.
Сунце више отишло поза Кукавицу, и врља ги сенке низ пут, миришев купине и бгрем од некуд.
Коле врља си каменчики, на неку џукелу поред пут, а овај га гледаше ко да ће га ко да че рипне на њега.
Маре си копаше по нос с једну, и вадеше си гаће из **greška с другу руку ...
А мен се беше рацветала једна папучка и идешем ко да ме Бобе пољар уватија у туђе лубенице, вукја сам туј ногу, ко да ми гу је Бобе пољар искршија.
Тамн прођомо Супово, кад ги видомо, идев четири снајке нагоре, кад се ксветни људи врћав из планину, овеј госпојице идешев у њу да се бањав.
Беоше из зграде и несу имале земљу, стоку и живину, и несу морале да се дизав по ноћ да гу ранив и појив и да гим мисле преко дан, па спијешев залудне до пладне и причашев см од Ниш и остали големи градови куде комшија првог комшију не познава.
Идев оне и рашириле се по пут ко да гим га татко преписаја , ил ко да су по појаке од нас ...
Видо ја да су се Коле и Маре померили уз крај , да оне прођев , а и да ги боље осмотрив пошто све снајке беоше у оној, што се вика бикини, а и имаше које да се види, да се не л`жемо.
И ја крену да гим се измкнем , ал ме заеба папучка , остаде ко залепена и ја остадо сам на сред пут, и остадо си да стојим, да се не види да ми папучка поебана ...
А међу њи ОНА , моја симпатија, и најубава туј од теј туј , беше ми врућко око срце и колена ми се почеше тресев, ко кад собујем кило кило пред задругу...
Оне прођоше поред мене ко поред турско гробље , само ОНА у средину застаде и тек ће ми рекне:
„А ти које изводиш на сред пут, дл ће тражиш пасоши да прођемо „
У мен` провре јуначка Вучјанска крв , и ја морашем да ву поврнем ...
„Тебе је татко требаја да научи да не зајебаваш људи по пут , јер неће сви да ти опростив на лепоту и глупос, ко ја, има неки да ти разврља опнци по планину и гузичку по ливаду „
А она ће:
„А ја мислила ти си решија да ми разврљаш гузичку по ливаду, па реко да питам... „
Ја се сети татко што викаше...
Џабе се распраљаш, кад бог оној што ги је узеја из гаће, додаја гим је на језик и не мож се распраиш , и онда боље дизај руке ...
Смири се малко, кад се сети туј таткову мудрос`, и реши да достојанствено завршим овуј кратку дискусију на сред пут .
„Немаш ти толко паре да платиш, ја не врљам ни на татка ђубре по ливаду за џабе, а код тебе има посо бар за пола д`н, док га разврљам... тако да те молим, да ме заобиђеш и овакој, и сас тија **greška „
Тек ће она ...
„ Не се секирај, ћу те заобиђем, ја лајна заобилазим, не прерипујем, татко ме научија ... „
„ Добро кад те бар нешто научија , још да научиш да се врћаш сама дом и мож се одаваш „
„ Море мр`ш, стоко једна “
и пође си по другарице нагоре , па се окрену ...
„ И не зевај ми у **greška , јер ћу те рекнем на татка “
„ Кој ти бе зева у **greška, зева си оно само, јер му мука што га врцкаш на врућину „
и ја се окрену , и пођо си достојанствено ха доле с Колета и Марета ...
А у себе сам обећаја, има да ги врљим папучке, па макар ишја ресто лето бос, јер сам видеја како те покварена папучка мож зајебе...
 
Jedan od 50 naj komentara Za koga ćete glasati

Za PUPS, jer se jedini bori za prava penzionera, evo ja na primer već četri meseca ne mogu naočare nove da kupim jer mi je penzija 16 hiljada, i onda kaže meni moja Savka deder vidi kolko je sati a ja ne mogu da vidim kolko je sati i onda uzmem bojice i počnem da crtaaaam po ceo dan, a ne znam dal sam vam pričao kako to izgleda kod nas u kući kad se hobluje parket pa Savka spremi tortu za majstore, prošli put mi pukao jedini zub jer nije izmlela lešnike kako treba, plakao sam pa je posle vikala na mene jer misli da je sramota da čovek u godinama plače, inače ne znam ko ste vi, ali molim vas možete li da mi pomognete, ne mogu nađem lekove a mislim da mi je žena umrla?

Pročitaj još na http://www.tarzanija.com/50-komentara-gradana-o-izborima/

 
Kupili Mujo i Haso kravu za koju su čuli da daje mleka onoliko koliko vode popije. Odvedu je oni tako na jednu reku da je poje. Mujo joj drži glavu u vodu da pije, a Haso sedi pozadi i muze mleko. Tek u jednom trenutku posere se krava na Hasu, a on dobaci Muji:
"Mujo, bolan, vadi joj glavu odatle, povukla je mulj iz vode !"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh