Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vozdra svima...ja sam iz okoline subotice,zadnjih 5 generacija moje familije se bave poljoprivredom,i ja takodje od malih nogu,zavrsio srednju Tehnicar CNC masina,sada inzenjer elektronike :) Od viska pameti ne boli glava,sive celije nikad nisu dovoljno izvezbane,sto iskustvom sto novim znanjima prosirujemo vidike i brze kapiramo,pametnije razmisljamo...
 
Ja se zovem Aleksandar iz kisaca sam obradjujem oko 60 jutara zemlje bavim se iskljucivo ratarstvo.Pozdrav svim korisnicim!
 
Zdravo svima...Ja sam Vladimir iz Padine,imam 21g, radim sa ocem oko 15 hektara zemlje, prijavio sam se na vas forum jer vidim da se moze ovde dosta toga saznati, pa da malo prosirim znaje i da imam vise iskustva... :osmeh:
 
Pozzz svim clanovima ovog foruma. Forum je fantastican :D i vec par dana visim na njemu i juce oduicih i aktivno da se prikljucim. Zovem se Rade i zivim u Somboru po zanimanju sam nezaposleni dipl. ing. sumarstva :haha:, i odlucio sam da pokusam da se oprobam u kunicarstvu.
 
SEVER je napisao(la):
Vozdra svima...ja sam iz okoline subotice,zadnjih 5 generacija moje familije se bave poljoprivredom,i ja takodje od malih nogu,zavrsio srednju Tehnicar CNC masina,sada inzenjer elektronike :) Od viska pameti ne boli glava,sive celije nikad nisu dovoljno izvezbane,sto iskustvom sto novim znanjima prosirujemo vidike i brze kapiramo,pametnije razmisljamo...
Radmajster je napisao(la):
Pozzz svim clanovima ovog foruma. Forum je fantastican :D i vec par dana visim na njemu i juce oduicih i aktivno da se prikljucim. Po zanimanju sam nezaposleni dipl. ing. sumarstva :haha:, i odlucio sam da pokusam da se oprobam u kunicarstvu.

Zdravo novim korisnicima, nebi bilo lose da makar ime svoje napisete.
hvala.
 
Pzdrav svima zovem se stevica iz TITELA . Imam troje dece i jednu zenu.RADIM ILI radimo 40 lanaca zemlje 20 krava i20-tak junadi.Po zanimanju sam bravar mada se satim nisam bavio . Pozdrav svima sajt je stvarno ok. :ppozdrav: ::svaka cast::
 
Pozdrav svima .Dolazim iz Čente vama u goste .Imam malkice zemlje koju obradjivam pa se zoto osecam paorom i duznim da koju pametnu kazem al i nesto korisno cujem,a to ode kanda moze
Post je spojen: [time]недеља, 27. март 2011. 16:43:53 CDT[/time]
_________________________________________________
 
Zovem se Dragana i živim u Petrovaradinu. Na ovaj forum sam naišla tražeći neke informacije na netu. Pošto planiram da počnem sa aktivnim učestvovanjem rešila sam da se predstavim da me ne bi opominjali :cool:.
Nemam nikakvu zemlju, osim ako se ne računa dvorište od oko 800 kvadrata u kome planiram jednu malu bašticu - ako uspem da nagovorim ostatak porodice. Ako opozicija bude prejaka uvek mi ostaje container gardening ::vadjenje_repe::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh