Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Napokon i ja da se predstavim...Zovem se Milan iz okoline Sapca sam....Tata drzi zanatsku radnju i vrsimo usluge zavarivanje svega zivog ::namigivanje:: pravimo vrata i pomalo drljace,ovde sam da saznam koje su potrebe zemljoradnika i da uskladim drljace za njihove potrebe...
 
pozdrav svima. ja sam Milos iz Zemuna, 33 godine, duze vreme pratim rad foruma, pa sam resio i ja da se prikljucim. u veoma bliskoj buducnosti planiram da bezim na selo, tako da sam otvoren za sve vase sugestije i ideje,( stocarstvo, ratarstvo, mala proizvodnja itd...)
 
cao ja sam igor iz panceva Pozdrav svima na forumu,bavim se poljoprivredom obradjujemo oko 30 jutara.Zelio sam da se registrujem na forumu kako bi delio sa vama iskustva u oblasti poljoprivrede i i zajednicki pronalazimo odgovore na mnoga pitanja koja muce poljoprivrednike POZDRAV
 
pozdrav svim članovima foruma....ja sam Nada Petrovic imam 39 godina......bavim se poljoprivredom....najviše povrtarstvom....učlanila sam se u forum zbog dodatnih informacija.... :cao:
 
Pozdrav!
Milivoje Milanovic iz Ljubovije, elektricar. Volim svoje selo i radove na selu! U selu se bavim vocarstvom, malinama i sl...
 
Pozdrav svim članovima "Poljoprivrednog foruma", ja sam Branko iz Požege. Moja porodica i ja se bavimo stočarstvom i ratarstvom. Učešćem na forumu želeo bih da saznam i razmenim iskustva sa svima koji se bave istim poslom kao i ja. Srdačan pozdrav!
 
četiri hrasta je napisao(la):
Pozdrav svim članovima "Poljoprivrednog foruma", ja sam Branko iz Požege. Moja porodica i ja se bavimo stočarstvom i ratarstvom. Učešćem na forumu želeo bih da saznam i razmenim iskustva sa svima koji se bave istim poslom kao i ja. Srdačan pozdrav!
hehehe pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh